Izba

Minister Klimatu i Środowiska, Michał Kurtyka spotka się z reprezentacją CCIFP na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

16 firm reprezentujących największych francuskich i polskich inwestorów pojawi się pod wspólnym szyldem Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej na Forum Ekonomicznym w Karpaczu, by porozmawiać o wyzwaniach stojących przed Polską i Europą na najbliższe lata. Jednym z głównych tematów poruszanych w trakcie Forum będzie transformacja ekologiczna i zrównoważone inwestycje. Wokół nich zbudowane będą dwa panele dyskusyjne wpisane w program Forum.

Pawilon Café France zlokalizowany przed hotelem Gołębiewski będzie też miejscem spotkań firm z najważniejszymi gośćmi Forum. Swoją obecność i chęć dialogu z inwestorami wyraził Michał Kurtyka, Minister Środowiska i Klimatu. Rozmowy dotyczyć będą zagadnień związanych z ochroną środowiska, redukcją emisji CO2 i rolą firm w tym procesie, wykorzystaniem wodoru w transformacji energetycznej, pozyskiwaniem energii z biomasy, a także gospodarką o obiegu zamkniętym.

W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele takich firm jak: Air Liquide, Auchan Retail Polska, BNP Paribas, Carrefour Polska, Crido, Grupa Dalkia Polska, EIB, Seris Konsalnet, Orange Polska, PZU Życie, Saint-Gobain, Sanofi, Servier Polska, Stowarzyszenie Francja Polska, Veolia, Wyborowa Pernod Ricard.

Więcej informacji o francuskiej obecności na Forum Ekonomicznym w Karpaczu: https://www.ccifp.pl/wydarzenia/forum-ekonomiczne-w-karpaczu-2021.html

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!