Aktualności firm stowarzyszonych

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego 2019 z Wystawą USA i Dniem Otwartym

Od 27 lat, we wrześniu, Targi Kielce stają się miejscem prezentacji największych dokonań przemysłu zbrojeniowego z całego świata.

To kompleksowa prezentacja sprzętu wojskowego, biznesowe spotkania i umowy zawierane pomiędzy producentami sektora obronnego z różnych kontynentów. Trzecia wystawa Europy, po targach w Paryżu i Londynie, odbędzie się w dniach 3-6 września 2019 roku.

Ubiegłoroczny Salon Obronny zgromadził 624 firmy z 31 krajów świata, w tym 328 firmy polskie. MSPO i MTL zajęły 7 hal wystawienniczych kieleckiego ośrodka oraz teren zewnętrzny. Wystawę odwiedziły 53 delegacje z 46 państw. MSPO odnotowało 34 106 gości z całego świata. Swój udział w tegorocznym wydarzeniu potwierdziło już kilkaset firm z polskiej i międzynarodowej branży. Krajem wiodącym MSPO 2019 zostały Stany Zjednoczone, które na swojej Wystawie Narodowej zaprezentują Departament Obrony USA oraz firmy amerykańskiego przemysłu obronnego. MSPO 2019 towarzyszyć będzie również 20. jubileuszowa Wystawa Sił Zbrojnych z Dniem Otwartym dla publiczności – 7 września. Jej hasło brzmi: „Nowoczesne Siły Zbrojne Powstają Dziś. Bądź Częścią Przyszłości”.

Międzynarodowemu Salonowi Przemysłu Obronnego towarzyszą Międzynarodowe Targi Logistyki LOGISTYKA, które w 2019 roku obchodzić będą jubileusz 25-lecia.

www.mspo.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!