Podsumowanie wydarzeń

Międzynarodowy Kongres Agentów Handlowych już 15ego maja w Warszawie!

<p style="text-align: justify;">Francusko-Polska Izba Gospodarcza zachęca Państwa do udziału w Międzynarodowym Kongresie Agentów Handlowych. Kongres odbędzie się w dniu 15 maja, w Hotelu Bristol w Warszawie i  organizowany jest przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Agentów Handlowych i Brokerów IUCAB.</p>

>

Szczegóły dotycz?ce Kongresu oraz udziału znajdziecie Państwo w prezentacji IUCAB (po angielsku), klikaj?c tutaj >>>>>

Kongres to wyj?tkowe miejsce spotkań między polskimi przedsiębiorcami i zagranicznymi agentami handlowymi. Dla polskich firm, które planuj? rozwój swojej działalności na rynkach zagranicznych, na przykład we Francji, jest to niebywała okazja do zaprezentowania swojej działalności oraz znalezienia francuskiego agenta handlowego.

W trakcie wydarzenia odbędzie się konferencja poprowadzona przez specjalistów z kraju i zagranicy. Tematem będ? m.in. różnice kulturowe w międzynarodowych relacjach biznesowych oraz zagadnienia prawne dotycz?ce agenta handlowego. Gościem specjalnym będzie Pani Anne Applebaum, amerykańsko-polska dziennikarka, laureatka Nagrody Pulitzera. Prelegentami będ? również adw. Olga Sztejnert-Roszak oraz Pani Nathalie Lorrain - wicedyrektor firmy doradczej Itineraires Interculturel (i) ?.

Koszt udziału w Kongresie wynosi 175 euro dla 2 osób lub 155 euro dla jednej osoby. W ramach ceny organizatorzy zapewniaj?:

  • stoisko dla 2 osób, na którym będ? mogli Państwo zaprezentować działalność Państwa firmy,
  • lunch dla maks. 2 osób,
  • możliwość udziału w konferencji oraz w warsztatach prawnych.

Uwaga! Spotkania z agentami handlowymi odbywać się będ? w języku angielskim. Zapisy trwaj? do 15 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z Centrum Rozwoju Biznesu CCIFP:

Lilla Bacha, +48 22  690 68 86 lilla.bacha(@)ccifp.pl

Natalia Michalska, +48 22  690 68 85 natalia.michalska(@)ccifp.pl

Do pobrania

Download Congress2015POLeen.pdf  (PDF • 2 MB)

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!