Aktualności firm stowarzyszonych

Międzynarodowe Targi Innowacji i Nowych Technologii INNO-TECH w kieleckim ośrodku wystawienniczym

<p style="text-align: justify;">Przed nami V, jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Innowacji i Nowych Technologii INNO-TECH EXPO. Od 18 do 19 października 2017 w Targach Kielce naukowcy i przedsiębiorcy ponownie będą mieli szansę spotkać się i porozmawiać o produktach, rozwiązaniach i pomysłach, nad którymi pracują głównie w zaciszu swoich firm i pracowni. Cała wystawa podzielona będzie na sześć stref tematycznych. Jedna z nich zarezerwowana została dla młodych wynalazców, tzw. strefa kreatywnych szkół.</p>

>

W poprzedniej edycji targów INNO-TECH udział wzięło Blisko 1000 zwiedzaj?cych. Przez dwa dni w Targach Kielce prezentowane były ciekawe wynalazki młodych naukowców oraz rozmawiano o nowych technologiach stosowanych w branży IT. Dużym zainteresowaniem cieszyły się Świętokrzyskie Dni Informatyki, które skupiły ponad 400 uczestników.

Warto już dziś rozważyć swój udział w targach INNO-TECH EXPO 2017 i zaprezentować swoje niestandardowe podejście do standardowej codzienności. Zapraszamy!

Menedżer projektu

Piotr Odziemek
odziemek.piotr@targikielce.pl
+48 41 365 13 34
www.targikielce.pl/pl/inno-tech.htm

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!