Aktualności firm stowarzyszonych

Michał Głowacki dołącza do warszawskiego biura kancelarii Gide

W kwietniu do zespołu kancelarii Gide dołączył Michał Głowacki, specjalizujący się  w projektach infrastrukturalnych, energetyce  oraz prawie zamówień publicznych.

Michał Głowacki jest  adwokatem z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym w wiodących polskich i międzynarodowych kancelariach. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących projektów energetycznych, zwłaszcza energetyki odnawialnej, a także w prawie administracyjnym.  Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie jest w trakcie studiów doktoranckich z zakresu prawa na Uniwersytecie w Białymstoku.

„Michal Głowacki łączy wiedzę teoretyczną z wieloletnim praktycznym doświadczeniem zawodowym. Jego dołączenie do warszawskiego biura kancelarii Gide to istotne wzmocnienie Departamentów, którymi mam przyjemność kierować"  - powiedział Piotr Sadownik, partner kierujący Departamentami Projektów Infrastrukturalnych, Prawa Zamówień Publicznych i Energetyki w warszawskim biurze kancelarii Gide.

Departamenty Projektów Infrastrukturalnych, Prawa Zamówień Publicznych i Energetyki kierowane przez Piotra Sadownika, adwokata i partnera, to jedne z wiodących specjalizacji w warszawskim biurze kancelarii Gide. Prawnicy doradzają największym polskim i zagranicznym spółkom z sektorów górniczego, metalurgicznego, naftowo-gazowego, energetycznego, telekomunikacji i mediów, a także bankowości i finansów, motoryzacji, nieruchomości, spożywczego i dóbr luksusowych. Reprezentują także klientów w postępowaniach przed sądami arbitrażowymi, sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym, a także przed organami administracji, sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!