Aktualności firm stowarzyszonych

meetingpointTRAINS zaprasza na wiosenne odświeżenie z Honoratą Kifner

>

Nie wierzycie, że po całym dniu pracy można mieć energię i nie być wypompowanym?
Nie wierzycie???????

Pomyślcie - uklepujecie poduszkę przed snem, aby było Wam w nocy wygodnie? Układacie się do snu w jak najwygodniejszej pozycji: aby dobrze się wyspać, aby nie bolał kręgosłup, aby zacz?ć dzień pełni energii…. Dlaczego nie robicie tego z dniem pracy??? Dlaczego nie „uklepujecie” wygodnie życia zawodowego i prywatnego? To takie proste… tylko… jeszcze o tym nie wiecie!

meetingpointTRAINS zaprasza na wiosenne odświeżenie i dawkę wiedzy jak uklepać sobie wygodny, wydajny i pełen energii dzień w pracy i „po”!

Zapraszamy na spotkania w maju i czerwcu do CCIFP – Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej:


20 maja 2014: „Jak pokonać stres, brak siły i motywacji…”, więcej informacji : szkolenie 20 maja 2014
03 czerwca 2014: „ Motywacja do zmiany …” , więcej informacji : szkolenie 3 czerwca 2014
24 czerwca 2014: „ Jak być bardziej skutecznym w komunikacji interpersonalnej…”, więcej informacji :  szkolenie 24 czerwca 2014

Trener :

Honorata Kifner - Absolwentka Praktycznej Psychologii Motywacji i Akademii Zdrowia i Odporności (Health and Resilience   Academy)   w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.   Magister Zarz?dzania Potencjałem Społecznym (Uniwersytet Warszawski)   z kilkuletnim doświadczeniem w pracy w międzynarodowej korporacji.   Aktualnie studentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego (Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej   INTRA). Interesuje j? głównie zarz?dzanie stresem i przeciwdziałanie wypaleniu, komunikacja   oraz motywacja ludzkich zachowań. Przeprowadziła szkolenia motywacyjne dla   maturzystów w Collegium Novum. Uczestniczyła w projekcie prozdrowotnym dla firmy Flint Group Polska.


Do zobaczenia na szkoleniach!
Pozdrawiam! – Małgorzata Grodzka, Managing Director, meetingpoint

Kontakt:
TRAINS jest części? grupy „meetingpoint”.
meetingpoint
Aleja Przyjaciół 1/6
00-565 Warszawa, Poland
phone office: +48 22 869 44 16
mobile office: +48 502 102 670
e-mail: trains@meetingpoint.pl
website: www.meetingpoint.pl, www.trains.com.pl

Do pobrania

Download 1-jak-pokonac-stres-braki-sily-i-motywacji-20-maja-2014.docx  (DOCX • 372 KB) Download 2-motywacja-do-zmiany-3-czerwca-2014.docx  (DOCX • 372 KB) Download 3-jak-byc-bardziej-skutecznym-w-komunikacji-interpersonalnej_24-czerwca-2014.docx  (DOCX • 371 KB)

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!