Aktualności firm stowarzyszonych

MDDP rozwija swoje kompetencje w zakresie corporate finance

Warszawa, 9 maja 2019 r. – Za rozwój tego obszaru będzie odpowiadał Łukasz Zabłocki, wspierając w MDDP m.in. zespoły doradztwa transakcyjnego, nieruchomości, podatków dochodowych czy cen transferowych.

MDDP w ramach usług z zakresu corporate finance będzie wspierało klientów w zakresie m.in. finansowych przeglądów due diligence, przygotowania sprawozdań finansowych na datę zamknięcia transakcji, rekalkulacji cen nabycia, przygotowania modeli finansowych dla transakcji.

Rozwój kompetencji MDDP w tym obszarze jest wynikiem zainteresowania obecnych klientów firmy kompleksowym wsparciem nie tylko w zakresie prawno-podatkowym, ale także finansowym.

Łukasz Zabłocki jest biegłym rewidentem, specjalistą z zakresie finansów i partnerem w MDDP. Od ponad 12 lat współpracuje z największymi polskimi firmami oraz międzynarodowymi koncernami, działającymi w różnych sektorach gospodarki, m.in. nowe technologie, IT, e-commerce, media i reklama, branża wydawnicza, a także przemysł paliwowy, motoryzacyjny i kolejowy. Przed dołączeniem do MDDP zdobywał doświadczenie w dużych firmach, gdzie m.in. zarządzał projektami badania sprawozdań finansowych.

***

Więcej o zespole MDDP:

MDDP jest jedną z największych polskich firm świadczących kompleksowe usługi doradcze w zakresie podatków, doradztwa prawnego, business consultingu, outsourcingu, MDDP otrzymała w 2018 r. tytuł Najlepszej Firmy Doradztwa Podatkowego w Polsce w rankingu European Tax Awards organizowanym przez prestiżowy doradztwa finansowo-księgowego oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji. magazyn International Tax Review, i już trzykrotknie (2017, 2018 i 2019 r.) zostało wymienione przez ten sam tytuł jako jedyna polska firma, wśród liderów rynku doradztwa transakcyjnego w Polsce w rankingu “Tax Transactional”. Natomiast Kancelaria MDDP Olkiewicz i Wspólnicy ma wiodącą pozycję w Polsce w obszarze restrukturyzacji korporacyjnych (według Global Law Experts) i została uznana za jedną z najlepszych kancelarii prawnych specjalizujących się w fuzjach i przejęciach w rankingu IFLR1000 w 2018 roku. www.mddp.pl

W przypadku dodatkowych pytań, proszę o kontakt:

Dorota Chruściel-Dziekańska Manager ds. PR i Marketingu 
MDDP 
Mokotowska Square 
Mokotowska 49 | 00-542 Warszawa 
tel. (+48) (22) 322 68 88 | fax (+48) (22) 322 68 89
mob. (+48) 500 127 570
dorota.chrusciel-dziekanska@mddp.pl | www.mddp.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!