Aktualności firm stowarzyszonych

MCC Mazurkas przygotowało specjalną karnawałową ofertę dla firm stowarzyszonych w CCIFP

<p style="text-align: justify;" align="justify"><span style="font-size: small;"><strong>Jeśli Państwa firma nosi się z zamiarem zorganizowania firmowej imprezy z charakterem, proponujemy wzbogacenie jej imprezą tematyczną. Dla firm stowarzyszonych w CCiFP mamy specjalną karnawałową niespodziankę!</strong></span></p>

>

Zachęcamy Państwa do wybrania tematu, który będzie motywem przewodnim wieczoru. Możliwości jest wiele, a ogranicza nas jedynie wyobraźnia… Oddajemy do dyspozycji nasze magazyny dekoracji i niekończ?ce się pomysły. Wspólnie stworzymy imprezę firmow?, która na długo pozostanie w pamięci uczestników.  

Gor?ce hawajskie klimaty, szalone lata 70., nostalgiczne czasy rodem z kultowego "Misia", a może elegancki wenecki bal w zabytkowych wnętrzach czy też tajemnicze kasyno, w którym czas spędzała międzywojenna warszawska śmietanka towarzyska? Wszystko jest możliwe!  

Dla tych z Państwa, którzy w terminie od 10 stycznia do 5 marca b.r. chc? zorganizować coś więcej niż tylko kolejn? imprezę z DJ'em proponujemy:  

  • Salę GRATIS
  • Zaproszenie VIP na wszystkie wydarzenia w 2019 roku z cyklu Forum Humanum Mazurkas (dla 2 osób)
  • Punkty w ramach programu lojalnościowego Prestige Club, którego organizatorem jest Harmony Polish Hotels  

Zapraszamy do kontaktu z Działem Konferencji i Bankietów MCC Mazurkas.

T. +48 22  721 47 01
Mail: bankiety(@)mazurkashotel.pl
www.mazurkashotel.pl

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!