COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Usługi

Mazurkas przygotował specjalną ofertę cateringową z daniami kuchni świata

Usługi, które kiedyś były dla nas tak oczywiste: wyszukany, kreatywny catering ogólnopolski z wykwintną oprawą np. unikalnym dla nas ceremoniałem gastronomicznym na konferencje, uroczystości pokonferencyjne i inne, odeszły w dal.

Kreatywność nas jednak nie opuszcza. Szefowie Kuchni w gotowości czekają, by wyjść naprzeciw Państwa wymaganiom, mimo obostrzeń bezpieczeństwa i ograniczeń w pracy.

Dopasowujemy się do rynku. Spotkania biznesowe odbywają się, a my wiemy, że poza względami bezpieczeństwa bardzo ważna jest dla nas wszystkich ciągłość biznesowa.

Przygotowaliśmy dla Państwa, ofertę cateringu z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa: wykwitną kuchnię, dania w wersji mięsnej lub wegańskiej, pakowane w jednorazowe, próżniowe opakowania tak, by zgodnie z rygorystycznymi zasadami bezpieczeństwa potrawy zachowały swoją wilgotność i temperaturę.

Ograniczenia w podróżowaniu? Nie dla nas! Zabieramy Was do Tajlandii, Grecji i Włoch. Kulinarnie.

Może macie Państwo ochotę spróbować wieprzowiny smażonej w curry i mleku kokosowym z pędami bambusa, grzybami mun podaną z ryżem jaśminowym i omletem z jaj, szczypiorku i dymki albo tofu smażone w 5-ciu smakach w ostrej paście paprykowej z grzybami straw, kolorową papryką, młodymi cebulkami, kolendrą i sokiem z limonki podane na zasmażanym makaronie ryżowym z papryczkami chili?

To tylko niektóre ze smakowitych propozycji. Dania i pakiety fingerfoodowe na spotkania firmowe lub prywatne czekają na Wasze zamówienia. Szczegóły oferty na: catering@mazurkascatering.pl

Do pobrania

Download Happy_BOX_2020_MC360.pdf  (PDF • 1 MB) Download Rozsmakuj_sie_2020_MC360.pdf  (PDF • 2 MB)

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!