Aktualności firm stowarzyszonych

„Mazurkas po godzinach” - spotkanie z mistrzem

Zaproszenie dla firm stowarzyszonych z CCiFP od MCC Mazurkas na spotkanie z Danielem Olbrychskim.

Jesteśmy zaszczyceni z faktu przynależności MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel**** do grona firm zrzeszonych we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej. 

Jako członek Izby chcemy aktywnie uczestniczyć w jej działaniach, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju życia gospodarczego w Polsce w wielu jego aspektach. Jednym z nich jest działalność w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, która w naszym przypadku obejmuje wiele obszarów ze szczególnym uwzględnieniem szeroko pojętego wsparcia sztuki i artystów. Działania CSR realizujemy zarówno poprzez wydarzenia kulturalne o dużej skali w ramach cyklu FORUM HUMANUM MAZURKAS, jak również poprzez kameralne spotkania z osobowościami kultury polskiej dla przedstawicieli świata biznesu w ramach cyklu „Mazurkas po godzinach”. I to właśnie na kolejne z takich spotkań pragniemy gorąco Państwa zaprosić. Bohaterem naszego najbliższego spotkania będzie Daniel Olbrychski – znakomity aktor, mistrz słowa, legenda polskiej kinematografii. W czasie spotkania nie zabraknie wirtuozerii słowa, anegdot z życia scenicznego i dyskusji z publicznością. Spotkanie z artystą poprowadzi Andrzej Bartkowski – Prezes MCC Mazurkas.

W linku zamieszczamy fragment ze spotkania z Artystą, które odbyło się w naszym hotelu w ramach IV Forum Humanum Mazurkas: https://youtu.be/kH4mPIDmfHU?t=178.

Zaprosimy Państwa również na degustację kilku dań naszych Szefów Kuchni.

Warsztaty odbędą się w poniedziałek, 10 czerwca o godz. 17:45, w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel**** w Ożarowie Mazowieckim. Udział w warsztatach jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.  

Aby potwierdzić obecność,  prosimy o wypełnienie formularza na stronie:
https://forumhumanummazurkas.pl/warsztaty/ 

Zapraszamy serdecznie!
Zespół MCC Mazurkas & Mazurkas Catering 360 

Do pobrania

Download Mazurkas_po_godzinach.jpg  (JPG • 139 KB)
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!