Aktualności firm stowarzyszonych

Mazurkas Catering 360o przygotował specjalną ofertę wielkanocną dla firm stowarzyszonych w CCIFP

Drodzy Klubowicze, W trosce o Wasze bezpieczeństwo i zgodnie z nowymi ograniczeniami wprowadzonymi przez Premiera Morawieckiego w związku z epidemią COVID-19. Mamy dla firm stowarzyszonych w CCiFP specjalną ofertę wielkanocną.

Bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów jest dla nas priorytetowe,  wprowadziliśmy wszelkie procedury bezpieczeństwa w całym procesie produkcyjnym – od momentu zakupu surowców, po przygotowanie posiłków, pakowanie oraz transport.

Pamiętajmy o tradycji, nawet w tych trudnych czasach. Szef Kuchni przygotował ofertę: "Wielkanocny catering biznesowy", którą dopasujemy do każdego Państwa zapytania.

Na miłośników tradycyjnych świątecznych smaków czekają klasyczne wielkanocne potrawy,  a dla tych, którzy lubią kulinarne nowości – niestandardowe propozycje naszego Szefa Kuchni. 

Niezależnie od wybranej formy spotkania, zespół Mazurkas Catering 360o zapewni Państwa gościom odpowiednio dobraną propozycję kulinarną, która podkreśli świąteczny charakter wydarzenia. Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży Cateringu, który przedstawi Państwu szczegóły naszej oferty.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Konferencji i Bankietów MCC Mazurkas.

T. +48 22 721 47 73

Mail:  catering(@)mazurkascatering.pl

www.catering.mazurkas.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!