Partnerzy

Mazowieckie Forum Inwestycyjne

<p style="text-align: justify;">Forum Inwestycyjne jest wydarzeniem corocznym, odbywającym się jesienią w Sochaczewie (w 2013 r. będzie miała miejsce jego trzecia edycja). W latach ubiegłych odbywało się pod nazwą Sochaczewskiego Forum Inwestycyjnego, jednak zgodnie z sugestiami uczestników postanowiono zmienić formułę na wydarzenie o zasięgu regionalnym i zaprosić do współpracy miejscowości z całego województwa Mazowieckiego.</p>

>

Nadrzędnym celem Mazowieckiego Forum Inwestycyjnego w Sochaczewie jest zachęcenie potencjalnych inwestorów zagranicznych, jak i krajowych, do lokowania inwestycji w centrum Polski. Mazowieckie Forum Inwestycyjne ma na celu również szeroko rozumian? gospodarcz? promocję regionu, a także przeciwdziałanie bezrobociu i aktywizację regionalnego rynku pracy.

Wśród tradycyjnych już patronów i partnerów w organizacji tej biznesowej konferencji znajd? Państwo m.in.: Ministra Gospodarki, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Polsk? Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Agencję Rozwoju Mazowsza S.A., Łódzk? Specjaln? Strefę Ekonomiczn? S.A., Polsk? Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, Alliance Française, Francusk? Izbę Przemysłowo-Handlow? w Polscę oraz wiele ambasad i izb gospodarczych.

Już dziś swój udział w Forum zapowiedzieli przedstawiciele kilku dużych firm z Polski, Europy, Azji i Ameryki Północnej. Mazowieckie Forum Inwestycyjne jest szczególnie adresowane do firm z branży IT, BPO, logistycznej i budowlanej.

Szczegółowe informacje o Mazowieckim Forum Inwestycyjnym dostępne s? na stronie www.mfi.sochaczew.pl

Mazowieckie Forum Inwestycyjne odbędzie się w Dworku Magnat, przy ul. Warszawskiej 89 w Sochaczewie.

Gościom zainteresowanym noclegiem w Sochaczewie polecamy :

- Hotel Chopin****: www.hotelchopin.pl

- Dworek Magnat: www.dworekmagnat.pl

- Restaurację Kameraln?, oferuj?c? znakomit? kuchnię i pokoje gościnne: www.kameralna.eu

- Położony pod Sochaczewem Hotel Sonata: www.hotel.sonata.oit.pl

- Położone w okolicy Sochaczewa luksusowe gospodarstwo agroturystyczne SPA Kampinos:

www.spakampinos.pl

Dodatkowe informacje na temat Mazowieckiego Forum Inwestycyjnego znajd? Państwo na stronie internetowej wydarzenia: www.mfi.sochaczew.pl lub uzyskaj? Państwo kontaktuj?c się z jego organizatorami:

Pani? Beat? Budzyńsk?, tel.: + 48 603 755 585 (kontakt w języku francuskim)

Pani? Magdalen? Matych, tel.: +48 46 862 22 35 w. 307 (kontakt w języku angielskim)

FORMULARZ_ZGŁOSZENIOWY  >>>

Do pobrania

Download FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY-MFI.pdf  (PDF • 541 KB)

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!