Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

Mazars publikuje raport – Partnerstwo na rzecz odbudowy Ukrainy

25 lipca 2023 

 

Przygotowany przez ekspertów Mazars raport zawiera analizę wpływu wojny na światowe rynki, rzuca światło na obecną sytuację gospodarczą Ukrainy i dostarcza wskazówek na temat zakresu potencjalnych możliwości wynikających z odbudowy. Określa trzy obszary, które należy wziąć pod uwagę jako interesariusze, aby przygotować się do wykorzystania szans związanych z odbudową, czyli ekonomię, współpracę i cyfryzację. 

 

Podczas gdy wojna w Ukrainie wkracza w nową fazę, wysiłki na rzecz odbudowy już się rozpoczęły, a społeczność międzynarodowa przygotowuje się do programu inwestycyjnego na dużą skalę w okresie powojennym. Będzie to z pewnością duże wyzwanie, ale także szansa z perspektywy biznesowej na pomoc w transformacji Ukrainy po wojnie. 

 

Sytuacja na Ukrainie wymaga wyjścia poza "tryb przetrwania" i równoległego przyspieszenia prac przygotowawczych do odbudowy. W wyniku rozważań nad naszą pracą w Ukrainie i dyskusji z wieloma ekspertami, Mazars przedstawia swoją perspektywę w najnowszym raporcie „Partnerstwo na rzecz odbudowy Ukrainy”.  

 

Mazars nadal pracuje w Ukrainie i wspiera Ukrainę oraz swoich pracowników w tym kraju. Współpracujemy z firmami na Ukrainie, aby zapewnić rzetelną sprawozdawczość finansową, płacenie podatków i wspieranie firm w ich działaniach związanych z zasobami ludzkimi, a tym samym przyczyniamy się do budowania odporności gospodarczej Ukrainy.  

 

 

Więcej informacji oraz raport znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.mazars.pl/Strona-glowna/Aktualnosci/Najnowsze-wiadomosci-i-komunikaty-prasowe/Partnerstwo-na-rzecz-odbudowy-Ukrainy 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!