Izba

Mazars partnerem CAFE FRANCE na Forum ekonomicznym w Karpaczu

Mazars będzie jedną z firm tworzących reprezentację CCIFP na Forum w Karpaczu.

Mazars to międzynarodowa, zintegrowana firma specjalizująca się w audycie, księgowości, doradztwie, usługach podatkowych i prawnych*. Działając w ponad 90 krajach i terytoriach na całym świecie, korzystamy z doświadczenia ponad 44 000 specjalistów, aby pomagać różnej wielkości przedsiębiorstwom na każdym etapie ich rozwoju.

Obecna od 30 lat w Polsce firma Mazars zatrudnia blisko 400 specjalistów w Warszawie i Krakowie, oferując polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom pełen zakres usług w dziedzinie audytu, outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego, podatków, konsultingu oraz doradztwa finansowego.

*tam, gdzie przewidują to przepisy krajowe.

 

Kluczowe liczby dla Mazars:

1. Jesteśmy wiodącą międzynarodową firmą świadczącą usługi audytorskie, podatkowe oraz doradcze. Działamy na zasadach globalnej sieci biur partnerskich, stanowimy jeden zintegrowany zespół specjalistów, który wymienia się nawzajem wiedzą i wykorzystuje szeroką skalę działania i znajomość różnych kultur. Korzystamy z wiedzy ponad 44 000 specjalistów w ponad 90 krajach.

2. W Polsce działamy już od 30 lat. Zatrudniamy blisko 400 specjalistów oferujących pełen zakres usług w dziedzinie audytu, outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego, podatków, konsultingu oraz doradztwa finansowego.

3. Nasze biura znajdują się Warszawie i Krakowie. Obsługujemy ponad 1 000 polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw różnej wielkości, w tym spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

4. Zajmujemy czołowe miejsca w rankingach firm audytorsko-doradczych w Europie i w Polsce, m.in. posiadając wyróżnienia w rankingach Rzeczypospolitej, Gazety Giełdy Parkiet, Book of Lists oraz Mergermarket.

5. Utworzyliśmy specjalny zespół French Desk, którego specjaliści biegle władają językiem francuskim i są w stanie zaoferować zintegrowaną obsługę zarówno firmom francuskim planującym rozpoczęcie lub rozwój działalności w Polsce, jak i firmom polskim.

6. U podstaw naszej działalności leży zasada: działać w sposób odpowiedzialny, w interesie publicznym i dla dobra przyszłych pokoleń. Zwiększamy nasze inwestycje w CSR, w celu wspierania naszej społeczności, promowania integracyjnego i elastycznego miejsca pracy oraz ochrony planety. Stosujemy naukowe podejście do celów, aby zmniejszyć naszą emisję dwutlenku węgla i osiągnąć zerowy poziom netto do 2030 roku.

7. W październiku 2020 r. zaprezentowaliśmy nową tożsamość naszej marki, która odzwierciedla to, jak bardzo się zmieniliśmy, nie rezygnując z naszej kultury organizacyjnej, wartości czy wyjątkowości naszego modelu oraz pokazuje nasze przygotowanie do dalszego rozwoju i tworzenia wartości dodanej dla wszystkich naszych interesariuszy. Nasza nowa marka pokazuje, że bardziej niż kiedykolwiek staramy się być właściwym wyborem dla naszych klientów, naszych pracowników i społeczeństwa.

8. Mamy świadomość, jak ważną rolę odgrywa proces podnoszenia kwalifikacji zawodowych, dlatego  dbamy o nieustanną edukację naszych pracowników. W Mazars funkcjonuje program mentoringowy, a dzięki specjalnej platformie e-learningowej Mazars University nasi pracownicy mogą nieustannie rozwijać swoje kompetencje.

 

Więcej informacji na temat wspólnej reprezentacji firm CCIFP na Forum Ekonomicznym w Karpaczu: TUTAJ

Więcej informacji o Mazars: Mazars - właściwy partner na obecny czas - Polska

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!