Podsumowanie wydarzeń  •  Izba

Magiczna noc pełna niespodzianek na Gali Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej

Doroczna Gala CCIFP po raz kolejny przyciągnęła najważniejszych gości polsko-francuskiego środowiska biznesowego.

Ostatni piątek stycznia na długo zapadnie w pamięć wielu spośród ponad 420 gości, którzy pojawili się na dorocznej Gali Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Odbyła się ona w hotelu Sofitel Warsaw Victoria przy wsparciu partnerów wieczoru, którym były firmy: Michelin Polska, BNP Paribas Bank Polska, Canal+, Avene, Pierre Fabre Oral Care, Sofitel Warsaw Victoria i Wyborowa Pernod Ricard

Wśród uczestników mieliśmy nie tylko prezesów największych firm polskich i francuskich, ale również reprezentantów urzędów centralnych, ministerstw oraz Sejmu i Senatu. Wspólnie mogliśmy rozmawiać o polsko-francuskich relacjach gospodarczych, a także nawiązywać nowe znajomości z gośćmi wydarzenia. 

Gospodarzami wieczoru byli: Joanna Jaroch-Pszeniczna, Dyrektorka Generalna CCIFP oraz Stefan Leyshon, brytyjsko-francuski iluzjonista światowej sławy, który swoimi występami oczarował publiczność na całym świecie. Występował dla takich marek jak Louis Vuitton, Chanel, Citroen, czy Renault i brał udział w ponad 300 występach telewizyjnych.

Goście gali mogli uczestniczyć w wyjątkowym show zatytułowanym "Diner secret", w którym nie zabrakło magicznych sztuczek, latających przedmiotów, czytania w myślach i lewitowania na scenie. 

Poza występami artystycznymi na gości czekał również spektakl kulinarny, którego głównym dyrygentem był Paweł Kałuski, szef kuchni hotelu Sofitel Warsaw Victoria i restauracji La Brasserie Moderne. W jego drużynie było ponad 20 kucharzy i 70 kelnerów, którzy serwowali wspaniałe dania wyczarowane specjalnie na tę okazję. Do tego doskonale dobrane wina i koktajle serwowane przez barmanów Wyborowa Pernod Ricard sprawiły, że goście poczuli prawdziwie magiczną atmosferę i zadowoleni opuszczali Galę obiecując ponowne spotkanie za rok.

Gala jest niezwykłym wydarzeniem, które każdego roku łączy najwyższej klasy doznania kulinarne z okazją do spotkania prezesów największych francuskich inwestorów, a także polskie firmy i reprezentantów świata polityki oraz mediów. Cieszymy się, że z roku na rok grono uczestników się powiększa, a dotychczasowi goście chętnie wracają na to wydarzenie.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i zapraszamy za rok.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania i galerii zdjęć z wydarzenia poniżej:

Partnerzy wieczoru

Film z Gali CCIFP 2023 - Nuit Magique

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!