Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

„Madera – wyspa wiecznej wiosny”

Śniadanie online z BALAJCZA

Czwartek, 6 maja 2021 r.

godz. 8:00-9:00

Jak głosi maderska legenda: „Bóg stworzył świat. I tak był zadowolony ze swego dzieła, że pocałował je – wówczas powstała Madera...”. Madera to należąca do Portugalii wyspa wiecznej wiosny. Często nazywana jest „europejskimi Hawajami” i „pływającym ogrodem”. Jednak czy wiecznie zielona wyspa kojarzy nam się tylko z piękną naturą i Cristiano Ronaldo?

W trakcie spotkania dowiesz się:

  • Jaki związek ma Madera z teorią ewolucji Karola Darwina?
  • Czyim ulubionym trunkiem jest wino Madera?
  • Które z maderskich wydarzeń wpisano do Księgi Rekordów Guinnessa?
  • Co na Maderze robił Józef Piłsudski?

O kulturze portugalskiej i życiu na Maderze opowie:

Monika Guzek – Trenerka międzykulturowa, project manager i wykładowczyni akademicka. Prowadzi projekty strategiczne marketingowe, a także odpowiada za wdrażanie produktów na rynki zagraniczne i ich adaptację do wymagać tychże rynków. Od 11 lat realizuje się w obszarze marketingu B2B i B2C, aktywnie wspierając działy handlowe i dostosowując metody wsparcia sprzedaży do lokalnych preferencji klientów. Posiada bogate doświadczenie międzynarodowe: pracowała w Polsce, Niemczech, Chinach i Indonezji, a od dwóch lat dzieli swoje życie pomiędzy Polskę i Portugalię. Prezes Zarządu SIETAR Polska.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, timea.balajcza@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

***

Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.

Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!