Aktualności firm stowarzyszonych

Łódź - kolejne miasto ze sprzedażą internetową Auchan

Miło  nam poinformować, że zgodnie z przyjętą strategią Auchan Retail Polska kontynuuje dynamiczny rozwój sprzedaży  przez Internet.  Począwszy od 25 października br. firma rozszerza zakres swoich usług e-commerce o kolejny region – Łódź i okolice, gdzie produkty zamówione na stronie zakupy.auchan.pl/ dostarczane będą bezpośrednio do domów klientów.

To kolejny etap digitalizacji ścieżki zakupowej klienta w Auchan i kolejne miasto na mapie Polski, w którym klienci mogą korzystać z tej formy zakupów. We wrześniu tego roku do Warszawy i Wrocławia, gdzie usługa dostępna była już wcześniej, dołączyło 8 miast Górnego ŚląskaKatowice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice i Mikołów, a pod koniec miesiąca także Kraków. W pierwszej połowie października br. sprzedaż internetowa uruchomiona została również w Poznaniu.

Oferta produktowa w ramach usługi obejmuje produkty świeże, także te na wagę, owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, kosmetyki, wody i napoje, produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci oraz żywność dla zwierząt.

Dla osób z Łodzi i okolic, które zdecydują się na pierwsze zamówienie do 30 listopada br. sieć przygotowała promocję - darmową dostawę i Fresh Box ze świeżymi owocami w prezencie.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!