Izba

List Prezesa CCIFP Fabrice Audan

Drodzy członkowie CCIFP i przyjaciele,

Już jutro członkowie Rady, których wybraliście na swoich reprezentantów na ostatnim Walnym Zgromadzeniu 19 kwietnia 2023, powołają nowy Zarząd CCIFP, składający się po raz pierwszy z 7 członków. Już dziś życzę wszystkim kandydatom powodzenia i cieszę się, że wśród członków Rady mamy osoby o różnym doświadczeniu zawodowym, które może być wykorzystane do rozwoju CCIFP i polsko-francuskich relacji.

Jednocześnie, kończąc moją kadencję jako Prezesa CCIFP, chciałbym podziękować Wszystkim za ostatnie trzy lata wspólnych działań. Korzystając z okazji chciałem Państwa poinformować, że w związku z nowymi obowiązkami w ramach Grupy Pernod Ricard zdecydowałem, że nie będę ponownie kandydował do Zarządu i na stanowisko Prezesa Izby. W ramach grupy Pernod-Ricard powierzono mi nadzór nad większą strefą geograficzną i choć pozostanę w Warszawie, to jednak w związku z nowymi zadaniami, moja dyspozycyjność i możliwości angażowania się w prace Izby będą ograniczone.

Zdobyte doświadczenie jako Prezesa Izby było dla mnie niezwykle wartościowe i mam nadzieję, że z pomocą Zarządu, przyczyniłem się do zdynamizowania naszej Izby i zaoferowania nowych, atrakcyjnych usług dla naszych członków, szczególnie w obliczu kolejnych kryzysów, przez które wszyscy przechodziliśmy (Covid, wojna w Ukrainie).

Joanna, wraz z całym zespołem jest mocno zmotywowana do dalszego rozwoju naszych działań, poprawy funkcjonowania Izby, dbania o interesy naszych członków i budowania polsko-francuskiej współpracy gospodarczej.

Oczywiście jako członek Rady CCIFP i partner strategiczny jestem do dyspozycji, by wspierać nowy Zarząd i nowego Prezesa w kolejnych projektach.

Dziękuję raz jeszcze za dotychczasowe wsparcie i życzę wielu sukcesów nowemu Zarządowi i jego przyszłemu Prezesowi, którzy zostaną wybrani na posiedzeniu Rady w dniu 16 maja 2023 roku.

Pozdrawiam serdecznie,

Fabrice Audan

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!