Aktualności firm stowarzyszonych

Lider reklamy wizualnej na największych targach wyposażenia sklepów w Polsce oraz Europie Środkowo Wschodniej

W dniach 20-21 listopada 2019 fachowcy z branży profesjonalnego wyposażenia sklepów i witryn spotkają się na targach w Warszawie. Będzie to też niepowtarzalna okazja do zapoznania się z możliwościami firmy Prograf SG, specjalizującej się właśnie w obsłudze wizualnej witryn. Firma PrografSG to jeden z liderów w branży produkcji na potrzeby reklamy wizualnej. Fabryka firmy została usytuowana w Milanówku, oddalonym o ok. 30 km od Warszawy.

Specjalizacją firmy jest kompleksowa realizacja materiałów reklamowych dopasowanych do potrzeb brandów swoich klientów – w tym przygotowanie składowych druku na wszelkiego rodzaju materiałach płaskich i rolowych. W firmie powstają min. wydruki na płytach PCV, folii, tkaninach jak również materiałach ekologicznych takich jak sklejka czy cardboard. Firma jest obecna na targach Visual Marchandisingu na świecie, gdzie prezentowane są innowacyjne a zarazem ekologiczne materiały, które przyczyniają się znacząco do obniżenia kosztów kompanii reklamowych.

Ekologia jest szczególnie bliska firmie Prograf SG. Bardzo ważnym elementem polityki materiałowej jest to, aby stosowane do produkcji reklam materiały były ekologiczne, wolne od związków toksycznych i spełniały surowe wymogi recyclingu.

Firma koncentruje swoją działalność na wyposażaniu wnętrz sklepów w elementy komunikacji z Klientem i znacząco wspomagające sprzedaż takie jak zawieszki, cenówki czy elementy dekoracyjne witryn. Wyprodukowane w firmie Prograf SG materiały trafiają do centrów handlowych oraz sieci sklepów w całym kraju i za granicą. 42 procent zleceń to realizacje dla branży odzieżowej, ok. 30 procent Klientów stanowią agencje reklamowe, pozostałe zlecenia realizowane są min. dla branży motoryzacyjnej i kosmetycznej.

Bogaty park maszynowy, składający się z szeregu ploterów tnących, frezarek, laminatorów, gilotyn oraz przygotowany na wyzwania dział techniczny, jak i ekipa składająca się z blisko 60 fachowców, umożliwia firmie realizować projekty dla nawet najbardziej wymagających Klientów w Polsce i wielu krajach Europy Zachodniej.

Firma Prograf SG przedstawi swoje możliwości na największych targach branży wyposażenia sklepów, które odbędą się w Warszawie w Centrum EXPO XXI w dniach 20-21 listopada 2019 roku.

Targi mają wyjątkowy charakter, gdyż będzie to wydanie jubileuszowe–10 Edycja imprezy. Obecność firmy Prograf SG doskonale wpisuje się w tematykę eventu. Targi RetailShow to najważniejsze wydarzenie wystawiennicze branży retail w Polsce. W samym zeszłym roku odwiedziło ją blisko 6.000 Managerów i fachowców zarządzających obiektami handlowymi.

Wizyta na stoisku firmy Prograf SG (hala nr 1, stoisko B05) będzie niepowtarzalną okazją do zapoznania się z możliwościami produkcyjnymi firmy, która jest wyspecjalizowana w realizacji skomplikowanych projektów reklamy wizualnej w obiektach handlowych. Firma zademonstruje możliwości druku, które pozwalają aranżować witryny sklepowe w sposób kompleksowy. Będzie również okazją do zapoznania się z rozwiązaniami wykorzystującymi profile aluminiowe połączone z zadrukowaną tkaniną. Takie rozwiązanie zastosowane przez firmę Prograf SG spotkało się z ciepłym przyjęciem na największych targach branży reklamowej FESPA w Monachium w roku 2019.

Firma serdecznie zaprasza profesjonalistów działających, w branży aranżacji witryn sklepowych i reklamy wizualnej w powierzchniach handlowych i poszukują profesjonalnego partnera funkcjonującego na rynku od 30 lat do realizacji swoich pomysłów.


***

Kontakt dla mediów

/Karolina Jarosz-Iskrzyńska , Marketing, PR Manager, m; 664 033 979, mail: k.jarosz-iskrzynska@prografsg.com/

Prograf SG – producent reklamy wizualnej 30-lat doświadczenia w druku wielkoformatowym i reklamie wizualnej. Eksperci od witryn, ekspozycji, druku na tkaninach, druku na materiałach płaskich i podobnych materiałach ekspozycyjnych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu realizuje najbardziej skomplikowane zamówienia w kraju i za granicą.

Zespół 50 specjalistów, 10 ploterów drukujących, ponad 2.000 m2 hal produkcyjnych

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!