Aktualności firm stowarzyszonych

Le Cabaret du Cœur - zobacz wyjątkowy spektakl już 18 września

Każdego roku już od 5 lat Cbaret du Coeur wystawia, we współpracy z Fundacją Entraide, spektakl charytatywny. Kwota zebrana przez nas w 2020 r. zostanie przeznaczona na remont placu zabaw w ośrodku dla dzieci niepełnosprawnych w Ignacowie.

Nasz spektakl jest wyjątkowym wydarzeniem skierowanym do osób mówiących po francusku, Francuzów mieszkających w Polsce, ich rodzin i przyjaciół. To kabaret (taniec, śpiew, skecze itd.), grany w języku francuskim przez artystów-wolontariuszy, którzy są członkami lub przyjaciółmi francuskiej społeczności w Polsce. Z powodu pandemii spektakl Cabaret du Coeur nie odbył się, jak to było planowane 5 kwietnia 2020r. Zamiast spektaklu Cabaret du Coeur nagrał film, który zostanie wyświetlony 18 września o 20.00, na Plaży Romantycznej, przy ul. Rychnowskiej 15 w Warszawie, w ramach zorganizowanego w tym celu kina plenerowego.

Zapraszamy na nasz film i do udziału w akcji charytatywnej! Aby otrzymać zaproszenie, wystarczy darować Entraide 100 zł lub więcej poprzez platformę https://zrzutka.pl/en/yfm6p5 .

Więcej informacji i FAQ na stronie https://ufepologne.pl/le-cabaret-du-coeur/

Kabaret ma swoja własną stronę na Facebooku  https://www.facebook.com/cabaretvarsovie/  

Polubcie ją! Śledźcie ją i dzielcie się nią ze znajomymi!

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!