Aktualności firm stowarzyszonych

Latający Gruzini w MCC Mazurkas - zapraszamy na jubileuszowe 40 FHM

40-te już wydanie kulturalne z cyklu FORUM HUMANUM MAZURKAS (FHM), które odbędzie się w niedzielę 30 czerwca o godz. 17:00

Dotychczas w wieczorach FHM wzięło już udział ponad 30 000 widzów (bezpłatnie), a nasze filmy z FHM udostępnione na kanale www.youtube.com/forumhumanummazurkas obejrzało ponad 4 500 000 internautów. Lista subskrybentów FHM to ponad 6 100 osób. Szczegółowe informacje o projekcie oraz poszczególnych jego edycjach znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.forumhumanummazurkas.pl .

Na scenie FHM wystąpiło blisko 200 solistów, 13 orkiestr symfonicznych (w tym 3 razy gościliśmy Orkiestrę Kameralną Filharmonii Narodowej) i kilka dużych chórów (w tym chór Filharmonii Narodowej). Przedstawiliśmy 6 pełnospektaklowych baletów oraz operę TRAVIATA z Joanną Woś w roli głównej. Wystąpiły u nas zespoły MAZOWSZE, ŚLĄSK i POLITECHNIKA WARSZAWSKA, zaprezentowaliśmy wielkie show muzyki romskiej, zespoły z Australii, Litwy, Ukrainy czy Hiszpanii. W ramach FHM odbyły się również huczne benefisy zasłużonych artystów Bernarda Ładysza, Marka Sewena, Zdzisława Słowińskiego, Krzysztofa Zanussiego, Witolda Mysyrowicza, Paulosa Raptisa i innych. Wystąpił też mistrz Krzysztof Penderecki ze słynną orkiestrą Sinfonia Iuventus oraz wielu innych znakomitych artystów.

Tym razem też będzie bardzo artystycznie i wesoło. W pierwszej części zobaczymy zapierających dech w piersiach "LATAJĄCYCH GRUZINÓW" , w drugiej natomiast, w atmosferze jubileuszowej biesiady, na scenie zobaczymy i usłyszymy gwiazdy polskiej estrady uczestników poprzednich edycji FHM.

Zapraszamy serdecznie i czekamy na potwierdzenia obecności, bo ilość miejsc jest ograniczona. Tym razem sugerujemy strój lekki, letni, kolorowy w atmosferze pikniku.

REJESTRACJA>>>

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

ZOSTAŃ ZADOWOLONYM KLIENTEM

Jedna z najbardziej profesjonalnych firm, jakie znam w Europie. Od wielu lat korzystam z usług i nigdy się nie zawiodłem. Godni POLECENIA” – napisał...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!