Aktualności firm stowarzyszonych

La Brasserie Moderne wśród laureatów konkursu Poland 100 Best Restaurants 2022

Zlokalizowana w hotelu Sofitel Warsaw Victoria restauracja La Brasserie Moderne otrzymała nagrodę Grand Award – 5 widelców, przynawaną corocznie przez Poland 100 Best Restaurants. To już kolejny raz, kiedy restauracja znalazła się w gronie laureatów.

21 marca 2022 roku odbył się Finał XI edycji przewodnika Poland 100 Best Restaurants. Na Galę rozdania nagród, która odbyła się w Hotelu ZAMEK RYN, przybyło prawie 200 właścicieli i szefów kuchni restauracji, które znalazły się na liście Poland 100 Best Restaurants 2022.

Przewodnik Poland 100 Best Restaurants to zestawienie najlepszych restauracji w Polsce, które tworzone jest zgodnie z „Poland 100 Best Restaurants Score”. Dla każdej restauracji obliczana jest średnia wszystkich standardowych ocen, recenzji, ważona wskaźnikiem wiarygodności każdego źródła wraz z oceną inspektorów przeprowadzoną podczas badania Mystery Shopping. Punkty przyznawane są za jakość i świeżość produktów, walory smakowe serwowanych dań, harmonijność menu, profesjonalizm i jakość obsługi, komfort i atmosferę pobytu oraz otoczenie i wnętrze restauracji. Z grona 734 odwiedzonych i ocenionych restauracji, przeszkoleni inspektorzy wyłonili 100 najlepszych i przyznali nagrody w pięciu kategoriach: jeden widelec, dwa widelce, AWARD OF EXCELLENCE – 3 widelce, BEST OF AWARD OF EXCELLENCE – 4 widelce, GRAND AWARD – 5 widelców. Ponadto podczas Gali przyznano nagrody specjalne m.in.: Szef Kuchni Roku, Szef Kuchni Jutra, Osobowość Kulinarna Roku, Kucharz Odkrycie Roku, Kucharz Młody Talent.

Menu La Brasserie Moderne dostępne jest na stronie:

https://www.facebook.com/brasserie.moderne/menu

***

O restauracji La Brasserie Moderne

Położona w samym centrum Warszawy, z przepięknym widokiem na Plac Piłsudskiego, La Brasserie Moderne jest współczesną interpretacją klasycznej francuskiej brasserie, oferującej bogate menu, oparte na najlepszych sezonowych produktach. Menu jest finezyjnym połączeniem tradycyjnej francuskiej kuchni z polskimi akcentami, w nowoczesnym wydaniu. Wszystkie dania są przygotowywane w otwartej kuchni na oczach gości, którzy mogą delektować się zapachami kuchni francuskiej. Imponująca kolekcja najlepszych roczników win jest doskonałym uzupełnieniem kulinarnej przygody w La Brasserie Moderne. Elegancja naszej Brasserie jest podkreślona przez wyrafinowane wnętrza projektu światowej klasy architekta Didier Gomez

sofitel-victoria-warsaw.com

KONTAKT DLA MEDIÓW
Justyna Wolańska PR,
Marketing & Social Media Manager Sofitel Warsaw Victoria
Justyna.wolanska@sofitel.com
22 657 8271

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!