Aktualności firm stowarzyszonych

Krzysztof Ciepliński nowym partnerem w kancelarii Gide

Kancelaria Gide wzmacnia praktyki rozwiązywania sporów, własności intelektualnej i nowych technologii oraz projektów infrastrukturalnych swojego warszawskiego biura, powołując z dniem 1 lipca 2022 roku Krzysztofa Cieplińskiego na stanowisko partnera.

Krzysztof dołączył do warszawskiego biura Gide w 2007 roku zaczynając pracę na stanowisku associate. W 2018 roku został nominowany na stanowisko counsela, a z dniem 1 lipca 2022 dołączył do grona partnerów kancelarii. 

Nominacja Krzysztofa Cieplińskiego na stanowisko partnera jest efektem jego niekwestionowanego zaangażowania i wkładu w rozwój praktyki rozwiązywania sporów, jak również praktyk własności intelektualnej i nowych technologii oraz projektów infrastrukturalnych. Krzysztof koordynuje prace zespołów doradzających przy strategicznych projektach przemysłowych kluczowych klientów kancelarii, dbając o to, aby jakość usług świadczonych przez kancelarię stała niezmiennie na najwyższym poziomie.

Krzysztof Ciepliński znajduje się w gronie prawników rekomendowanych przez Chambers Europe i The Legal 500 w obszarze postępowań sądowych i arbitrażowych, co potwierdza jego pozycję i świadczy o tym, że jego kompetencje i praca są doceniane przez klientów i partnerów biznesowych.

***

Kancelaria Gide w Polsce

Kancelaria Gide doradza wiodącym polskim i międzynarodowym firmom w zakresie prawa gospodarczego, w tym takich dziedzinach jak transakcje fuzji i przejęć, prawo spółek, transakcje private equity / venture capital, bankowość i finanse, rynki kapitałowe, prawo energetyczne, projekty infrastrukturalne i prawo publiczne,  prawo nieruchomości, rozwiązywanie sporów sądowych i arbitraż, prawo podatkowe, prawo własności intelektualnej, prawo pracy oraz prawo konkurencji i dystrybucji. Prawnicy kancelarii są regularnie rekomendowani przez polskie i międzynarodowe rankingi i informatory prawnicze - Chambers Europe, Chambers Global, Legal 500 i IFLR 1000. www.gide.com.

Kontakt dla mediów

Gide

Katarzyna Raczak

Menedżer ds. Rozwoju Biznesu i Marketingu

tel. +48 22 344 00 86

katarzyna.raczak@gide.com

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!