Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

KPMG wzmocniło obszar doradztwa w zakresie finansowania i restrukturyzacji przedsiębiorstw

Do KPMG w Polsce dołączył Robert Kasprzak, który pełni funkcję Partnera Associate w Departamencie Deal Advisory. Jest zaangażowany w projekty z obszaru doradztwa Corporate Finance, projekty związane z organizacją finansowania w formie kredytów czy obligacji, projekty restrukturyzacji finansowej, koncepcji i struktury finansowania dla największych w Polsce grup kapitałowych, przedsiębiorstw oraz przedsięwzięć inwestycyjnych. 

 

Robert Kasprzak posiada ponad 25-letnie doświadczenie w sektorze finansowym w zarządzaniu sprzedażą i rozwoju produktów korporacyjnych i detalicznych oraz w zakresie optymalizacji procesów. 

 

Doradzając klientom pragnę wykorzystać moje ponad 25-letnie doświadczenie z bankowości i rynku kapitałowego zdobyte w obszarze corporate finance, project finance, structured finance, restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw oraz wykorzystania instrumentów finansowych w zarządzaniu płynnością lub tworzeniu strategii finansowej firm. Polskie przedsiębiorstwa potrzebują obecnie wsparcia szczególnie w zakresie finansowania rozwoju mocy produkcyjnych związanych z wejściem do łańcuchów dostaw realizowanych i planowanych inwestycji infrastrukturalnych, takich jak: offshore, SMR, CPK, rozbudowa lub modernizacja sieci kolejowych i elektroenergetycznych czy inwestycje budowlane oraz ekspansją na rynkach zagranicznych, jak również zieloną transformacją związaną z inwestycjami w odnawialne źródła energii i zmniejszeniem energochłonności produkcji – mówi Robert Kasprzak, Partner Associate, Dział Deal Advisory w KPMG w Polsce. 

 

Przed dołączeniem do KPMG Robert zdobywał doświadczenie odpowiadając m.in. za sprzedaż i rozwój produktów inwestycyjnych w największych polskich i międzynarodowych bankach na rynku oraz funduszach inwestycyjnych. Był odpowiedzialny również za obszar skarbu. Zarządzał również obszarem finansowania strukturalnego i produktami w Banku Gospodarstwa Krajowego. Ostatnio pełnił funkcję wiceprezesa i członka zarządu jednego z banków.  

 

W czasie wymagających warunków makroekonomicznych, zaostrzonej polityki kredytowej banków i ogólnej niepewności gospodarczej pozyskanie finansowania może być niemożliwe bez zaangażowania doradcy z dużym doświadczeniem. Z przyjemnością powitałam w zespole Roberta, który swoją praktyczną wiedzą i ekspertyzą, wspiera klientów KPMG. Doświadczenie Roberta idealnie wpisuje się w nasz model działania. KPMG posiada wiodący zespół Deal Advisory na rynku, który konsekwentnie się rozwija i stale poszerza ofertę. Świadczymy kompleksowe usługi bez względu na rodzaj organizacji i sektor jej działalności – mówi Alina Wołoszyn, Partner, Szef Działu Deal Advisory w KPMG w Polsce. 

 

KPMG w Polsce posiada wiodący zespół Deal Advisory na rynku, który konsekwentnie się rozwija i stale poszerza ofertę. Świadczy kompleksowe usługi bez względu na rodzaj organizacji i sektor jej działalności. 

 

 

**** 

O KPMG: 

KPMG jest globalną organizacją niezależnych firm świadczących usługi profesjonalne z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG działa w 143 krajach i zatrudnia ponad 265 000 pracowników w firmach członkowskich na całym świecie. Każda z firm KPMG jest odrębnym podmiotem prawa. KPMG International Limited jest prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. KPMG International Limited i podmioty z nią powiązane nie świadczą usług na rzecz klientów. W Polsce KPMG działa od 1990 roku. Obecnie zatrudnia ponad 2100 osób w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Więcej na stronie kpmg.pl

 

**** 

Kontakt dla mediów: 

Krzysztof Krzyżanowski, e-mail: kkrzyzanowski@kpmg.pl, tel.: +48 22 528 11 14 lub 508 047 582 

Jakub Malczewski, e-mail: jmalczewski(@)kpmg.pl, tel.: +48 22 528 15 72 lub 605 511 308  

Patrycja Kowalczyk, e-mail: patrycjakowalczyk(@)kpmg.pl, tel.: +48 22 528 11 87 lub 664 718 676 

 

 

**** 

Współadministratorami Pana/Pani danych osobowych są Spółki wchodzące w skład sieci KPMG w Polsce, (tj. KPMG Sp. z o.o., KPMG Sp. z o.o. sp. k., KPMG Audyt Sp. z o.o., KPMG Audyt Services Sp. z o.o., KPMG Audyt Sp. z o.o. sp. k., KPMG Advisory Sp. z o.o. sp. k., KPMG Tax M.Michna Sp. k., KPMG Usługi Księgowe Sp. z o.o., KPMG Law Bajno Stopyra spółka komandytowa, KPMG Restructuring Sp. z o. o.). Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia kontaktu Biura Prasowego KPMG z rzedstawicielami mediów, w tym nawiązanie z Panem/Panią kontaktu oraz dostarczenie Panu/Pani w tym celu informacji technicznych. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna jest w Polityce Prywatności KPMG w sekcji "Przedstawiciele mediów". Document Classification: KPMG Public. 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!