Partnerzy

Konkurs wideo-świadectwa « Studia we Francji: tak, polecam! »

<p style="text-align: justify;">Instytut Francuski w Polsce i Club France en Pologne, wspólnie z partnerami projektu Air France, Galeries Lafayette, Grévin, Parc Astérix, MiTo art.café.books, Paul, Mônsieur Léon, Batida, organizują konkurs na film wideo zatytułowany «Studia we Francji: tak, polecam!».</p>

>

Konkurs służy promowaniu wśród polskich studentów oferty francuskiego szkolnictwa wyższego i walorów Francji, poprzez ukazanie życiowej przygody jak? s? studia albo staże we Francji.  Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach: Nagroda Jury, Nagroda Publiczności i Losowanie.

Konkurs adresowany jest do polskich studentów, którzy studiowali we Francji (w ramach programu Erasmus, na studiach licencjackich, magisterskich, doktoranckich, w ramach podwójnego dyplomu) lub zrealizowali pobyt badawczy we francuskim laboratorium albo w instytucie badawczym.

Zapraszamy do podzielenia się wspomnieniami z pobytu we Francji w formie krótkiego świadectwa. Długość nagrania nie może przekroczyć 1,5 minuty (90 sekund).

Konkurs odbędzie się w ramach Wirtualnego Salonu Edukacyjnego  E-Campus do Francji,  organizowanego przez Instytut Francuski w Polsce, Ambasadę Francji w Polsce i Campus France Polska.

Filmy-świadectwa na konkurs można nadsyłać od 30 marca do 19 czerwca 2016 r. Wyniki konkursu opublikowane zostan? 27 czerwca 2016 r.

WIĘCEJ INFORMACJI >>>

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!