Partnerzy

Koncert Chrisa Schittulli w pałacowej scenerii - 18.07.2021

Chris Schittulli wystąpi we francuskim repertuarze na koncercie zorganizowanym z okazji święta Francji w dniu 18.07.2021 w Pałacu w Jabłonnie.

Pałac w Jabłonnie, który znajduje się przy granicy z warszawską dzielnicą Białołęka, zaprasza na wyjątkowy koncert, który odbędzie się z w niedzielę 18 lipca o godzinie 18:00. Będzie on częścią obchodów narodowego święta Francji w Polsce.

W wyjątkowej sali balowej XVIII wiecznego pałacu usłyszycie wyjątkowe piosenki z repertuaru wielu niezapomnianych artystów. Koncert ROMANTIC PARIS wprowadzi gości w cudowny, romantyczny klimat francuskich brzmień, skojarzeń z paryskimi uliczkami i artystyczną bohemą.

Usłyszycie muzykę francuskich kompozytorów, piosenki Charlesa Aznavoura, Charles Trenet, przeboje Edith Piaf, Francis Lai, Gus Viseur, Tony Murena, Richard Galliano i inni. 

Do projektu wybrani zostali artyści z ogromnych dorobkiem artystycznym, współpracujący ze sobą od lat i czujący muzykę francuską. Brzmienia wokalu, akordeonu, fortepianu oraz kontrabasu, dzięki ciekawym aranżacjom oraz nowatorskiemu podejściu artystów, spełnią wymagania nawet największych melomanów muzyki. 

WYKONAWCY:

  • WIESŁAW PRZĄDKA - akordeon, bandoneon
  • PIOTR WROMBEL - fortepian
  • oraz CHRIS SCHITTULII - vocal

Bilety w cenie 70 PLN normalny i 50 PLN ulgowy do nabycia na miejscu, w restauracji lub recepcji hotelu, a także on-line: biletyna.pl, info@palacjablonna.pan.pl, tel. 22 782 54 89, 22 782 44 33. 

Pałac w Jabłonnie, ul. Modlińska 105, Jabłonna.

ZAPRASZAMY!

Poznaj również pozostałe wydarzenia, które odbędą się w Warszawie i okolicach z okazji Święta Narodowego Francji >>>.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!