Nasze spojrzenie na…  •  Zobacz także

Kompetencje w zakresie cyfryzacji - Akademia Menadżera MMŚP

Dofinansowanie na wsparcie szkoleniowo-doradcze dla MMŚP w obszarze zarządzania przedsiębiorstwem w zakresie transformacji cyfrowej.

Do aktualnych wyzwań kadry menadżerskiej polskich przedsiębiorstw można zaliczyć:  zmianę formy działania, nowe modele biznesowe, reorganizację kanałów sprzedaży i obsługi klientów, ale też zarządzanie nowymi zespołami o różnych kulturach i rozproszonych po całym świecie (praca zdalna).

Aby skutecznie zarządzać organizacjami oraz pracownikami kadry kierownicze muszą skupić się na rozwijaniu swych kompetencji cyfrowych.

Od 1 marca do 30 września br. można składać wnioski o dofinansowanie do usług szkoleniowych i doradczych w zakresie transformacji cyfrowej.

Nabór wniosków jest prowadzony przez operatorów pod tym linkiem: >>>

 

W I kwartale przyszłego roku, gdy ruszą poszczególne projekty, przedsiębiorcy będą mogli uzyskać dofinansowanie. Wtedy będzie można je przeznaczyć na usługi doradcze i szkoleniowe z Bazy Usług Rozwojowych

 

Usługi rozwojowe będą miały na celu:

  • zdiagnozować potrzeby MMŚP w zakresie zarządzania transformacją cyfrową
  • określić luki kompetencyjne wszystkich osób na stanowiskach kierowniczych 
  • skorzystać z usług doradczych i/lub szkoleniowych dla wskazanych osób w zakresie kompetencji cyfrowych

 

UWAGA! Dofinansowanie na usługi rozwojowe musi być skutkiem analizy potrzeb rozwojowych firmy w zakresie cyfryzacji oraz mieścić się w opisie kompetencji menadżerskich w zakresie cyfryzacji.

 

Więcej szczegółów na temat Akademii Menadżera MMŚP znajdą Państwo: TUTAJ

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!