Aktualności firm stowarzyszonych

Kolejni eksperci w strukturach BNP Paribas Real Estate Poland

BNP Paribas Real Estate Poland intensywnie rozwija swoje struktury oraz poszerza zespół ekspertów. W ostatnim czasie do zespołu dołączyły dwie osoby. Magdalena Hilgier wzmocniła szeregi Działu Zarzadzania Nieruchomościami, obejmując stanowisko Starszego Zarządcy Nieruchomości, a Andrzej Krzywiec objął stanowisko Lidera ds. Branżystów w dynamicznie rozwijającym się dziale Project & Development Consultancy.

Magdalena posiada 17-letnie doświadczenie w segmencie nieruchomości, z czego ostatnie 9 lat pełniła rolę Specjalisty ds. wynajmu, odpowiadając m.in. za komercjalizację budynków biurowych, magazynowych i handlowych, negocjacje i renegocjacje umów najmu, współpracę z najemcami czy agencjami nieruchomości, a przez ostatnie 4 lata sprawowała dodatkowo funkcję zarządcy nieruchomości.

"Potrzeby naszych klientów zmieniają się dynamicznie. Oczekują oni doświadczenia, wiedzy i kompleksowego doradztwa w sektorze nieruchomości. Dowodem na to, że jakość i zespół są dla nas najważniejsze jest fakt, iż do naszego zespołu dołączyła Magdalena. Jej przekrojowa wiedza, doświadczenie oraz umiejętność szybkiej analizy oczekiwań klientów na każdym etapie cyklu życia nieruchomości wspierać będą nasz, intensywny rozwój i pozwolą oferować jeszcze wyższą jakość usług"

Michał Pszkit, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami i Członek Zarządu w BNP Paribas Real Estate Poland

Firma wzmocniła swoje kompetencje również w niedawno uruchomionym dziale Project & Development Consultancy, wchodzącym w skład Działu Zarządzania Nieruchomościami. Przypomnijmy, że nowy dział odpowiada za doradztwo projektowe, a Andrzej Krzywiec objął w nim stanowisko Lidera ds. Branżystów. Zakres jego obowiązków to m.in. kierowanie zespołem branżystów, wsparcie techniczne project managerów przy zarządzaniu projektami i opracowaniu raportów, techniczne due diligence, nadzór nad konsultantami zewnętrznymi przy przygotowaniu raportów technicznych oraz  udział w nadzorach inwestorskich czy sprawdzenie poprawności pracy serwisów technicznych.

"Andrzej jest wysokiej klasy specjalistą z dużym doświadczeniem w sektorze nieruchomości i budownictwa. Jego bogata wiedza w zakresie technicznych rozwiązań w obiektach kubaturowych, którą będzie dzielił nie tylko z klientami, pozwoli nam na dalszą ekspansję. Doradztwo techniczne to ważny element szerokiej oferty usług w zakresie zarządzania nieruchomościami. Możliwość wspierania klienta na etapie koncepcji, projektowania i wykonawstwa oraz nadzoru technicznego pozwala budować trwałe relacje na lata, zwiększając zakres współpracy wraz z rozwojem biznesu"

Piotr Rusinek, Dyrektor Działu Project & Development Consultancy w BNP Paribas Real Estate Poland

Andrzej wcześniej, przez blisko 25 lat związany był zawodowo z branżą nieruchomości oraz budowlaną, odpowiadając za nadzór techniczny oraz wsparcie projektowe dla obiektów komercyjnych.

Więcej informacji o BNP Paribas Real Estate Poland  dostępnych jest pod adresem: https://www.realestate.bnpparibas.pl .

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!