Aktualności firm stowarzyszonych

Kochański Zięba i Partnerzy na liście nominowanych do prestiżowej nagrody „The Lawyer” w kategorii "Kancelaria Roku: Europa Środkowa"

<p style="text-align: justify;">Z przyjemnością informujemy, że kancelaria <strong>Kochański Zięba i Partnerzy (KZP)</strong> została nominowana do tytułu „Kancelaria Roku: Europa Środkowa” przyznawanego przez najbardziej prestiżowy międzynarodowy magazyn prawny <strong>„The Lawyer”</strong>, w organizowanym corocznie konkursie „<strong>The European Awards</strong>”.</p>

>

„The Lawyer” jest wiod?cym brytyjskim tygodnikiem dla branży prawniczej, który ukazuje się regularnie od 1987 roku. Od 2008 roku „The Lawyer” przeprowadza niezależny i niekomercyjny ranking kancelarii, na podstawie którego wyłania listę stu najbardziej znacz?cych firm prawniczych w Europie.

W tym roku, w ramach siódmej edycji konkursu „The European Awards”, wpłynęła rekordowo duża liczba zgłoszeń od dużych i średniej wielkości kancelarii. W obliczu ogromnej konkurencji, nominacja do otrzymania tej wyj?tkowej nagrody to wielkie wyróżnienie. Oznacza bowiem, że kancelaria KZP należy do grona sześciu najlepszych firm prawniczych w Europie Środkowej.

Zwycięzca rankingu zostanie ogłoszony podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbędzie się 9 marca 2016 roku w Londynie.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!