Aktualności firm stowarzyszonych

KIELCE BIKE-EXPO 2019 – rowerowe święto w Targach Kielce

X Międzynarodowe Targi Rowerowe, które odbędą się od 19 do 21 września 2019 to wydarzenie, na które czeka cała branża rowerowa! Wystawa dedykowana jest wszystkim rowerzystom – zarówno tym profesjonalnym, jak i amatorom. W tym roku podczas wydarzenia będzie można zobaczyć mnóstwo rynkowych nowości, ale też wziąć udział branżowych szkoleniach i spróbować swoich sił w Maratonie Bike Atelier.

W ramach tegorocznej edycji zaplanowano mnóstwo atrakcji. Jedną z nich jest Akademia Kielce Bike Expo, czyli cykl spotkań, gwarantujący nabycie praktycznych umiejętności technicznych oraz podniesienie kompetencji zawodowych w ramach certyfikowanych szkoleń i warsztatów. Z myślą o branżowych zwiedzających, w programie znalazły się także szkolenia coachingowe z technik sprzedażowych, podczas których uczestnicy dowiedzą się, m.in. w jaki sposób efektywnie prowadzić działalność gospodarczą, jak optymalizować procesy sprzedażowe i jak rozmawiać z klientami. Szkolenia te poprowadzi Jan Kubica, dyplomowany coach i mentor.

Podczas 10. edycji targów KIELCE BIKE-EXPO nie zabraknie efektownych prezentacji sprzętu rowerowego oraz pokazów mody rowerowej. Ciekawie zapowiada się również specjalnie przygotowana strefa testowa rowerów elektrycznych, w której każdy będzie mógł sprawdzić rowery i inne jednoślady pokazywane na targach. Na stoiskach testowych będzie można zaczerpnąć fachowej wiedzy odnośnie zasad działania rowerów, a także uzyskać porady z zakresu e-bike. Ostatni dzień targów upłynie pod znakiem rywalizacji. W programie znalazł się bowiem Maraton Bike Atelier MTB Maraton 2019. To cykl wyścigów, które rozgrywają się na terenie całej Polski. We wrześniu 2019 Po raz pierwszy zawita do Kielc.

Dwa dni targów przeznaczone są dla branżowych zwiedzających, podczas trzeciego wystawę mogą zwiedzać wszyscy miłośnicy jednośladów.

www.bike-expo.targikielce.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!