Katalog Language Job Guide 2020 już gotowy!

Partnerem tegorocznej edycji katalogu jest Francusko-Polska Izba Gospodarcza

LinguaJob.pl to pierwszy w Polsce portal pracy, skierowany do specjalistów o kompetencjach  językowych z różnych branż w Polsce i za granicą.

Linguajob to docelowe źródło kandydatów specjalistów językowych i gwarant efektywnej  rekrutacji. Wspieramy pracodawców głównie z sektorów SSC, BTO, BPO, Finance & Accounting, Sales, Back Office  w działaniach rekrutacyjnych poprzez rozwiązania  multilinfgual network solutions oraz employer branding na językowym rynku pracy.

KATALOG ONLINE >>>

 


JEŚLI JESTEŚ: KANDYDATEM, szukasz pracy w Polsce bądź w Europie i chcesz wykorzystać swoje umiejętności językowe - zarejestruj się na naszej stronie i zapoznaj się z szeroką gamą ofert pracy odpowiadającym Twoim kryteriom.  

JEŚLI JESTEŚ: PRACODAWCĄ, agencją doradztwa personalnego lub inną instytucją poszukującą specjalistów językowych z Polski lub z za granicy - publikuj swoje oferty rekrutacyjne na LinguaJob.pl  i korzystaj z naszej bazy danych bogatej w największą liczbę Kandydatów.
 

Stwórz profil na www.linguajob.pl

 

Kontakt:

Agnieszka Musiał-Terlecka
Grupa LinguaJob.pl
ul. Piękna 24/26A/1
00-549 Warszawa
e: amusial(@)linguajob.pl
m: 602744310
www.linguajob.pl

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Regulatorzy finansowi w obliczu wyzwań

Celem organów regulacyjnych pozostaje wspieranie stabilności podmiotów świadczących usługi finansowe oraz opracowywanie mechanizmów naprawczych,...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!