Aktualności firm stowarzyszonych

Kancelaria Wardyński i Wspólnicy ogłasza nabór do Akademii Procesowej

<p style="text-align: justify;"><strong>Akademia Procesowa to seria warsztatów skierowanych do studentów ostatnich lat kierunków prawniczych oraz aplikantów. Podczas warsztatów doświadczeni prawnicy procesowi podzielą się z uczestnikami doświadczeniem i umiejętnościami w zakresie pracy z klientem, sądem i w zespole złożonym ze specjalistów z różnych dziedzin i jurysdykcji.</strong></p>

>

W 2018 roku kancelaria Wardyński i Wspólnicy obchodzi 30-lecie istnienia. Z tej okazji przygotowaliśmy serię wydarzeń, które maj? z jednej strony uczcić rocznicę, a z drugiej pozwol? podzielić się zgromadzonym w tym czasie doświadczeniem.

Wyniesiona ze studiów znajomość prawa materialnego i procesowego to jedynie minimum potrzebne do reprezentowania klientów w sprawach s?dowych i arbitrażowych. Aby prowadzić spory, młody adwokat lub radca prawny musi zrozumieć, czym w istocie jest proces i jaka jest w nim jego rola.

Zespół praktyki procesowej kancelarii Wardyński i Wspólnicy przygotował ciekaw? propozycję dla studentów ostatnich lat kierunków prawniczych oraz aplikantów adwokackich i radcowskich. Akademia Procesowa jest seri? warsztatów i wykładów prowadzonych przez doświadczonych prawników procesowych. Ich celem będzie przekazanie solidnej dawki wiedzy na temat prowadzenia sporów w sposób skuteczny i bezpieczny, zgodnie z zasadami etyki oraz misj? zawodu.

Akademia Procesowa jest podzielona na trzy moduły tematyczne:  praca z klientem, analiza sprawy i przygotowanie pism procesowych oraz występowanie przed s?dem, które będ? odbywać się kolejno  13, 20 i 27 października 2018 r. W czasie warsztatów odbęd? się praktyczne ćwiczenia, takie jak symulacje wywiadów z klientem, przesłuchania świadków czy redagowanie pism procesowych.  Zajęcia prowadzone będ? na podstawie specjalnie przygotowanego kazusu oraz fikcyjnych akt sprawy. Uczestnicy otrzymaj? przygotowany przez kancelarię podręcznik oraz inne niezbędne materiały.

Warunkiem udziału w Akademii Procesowej jest przesłanie  listu motywacyjnego  (nie dłuższego niż jedna strona A4) do  20 września  i zobowi?zanie się do udziału we wszystkich trzech spotkaniach. Warsztaty będ? się odbywać w warszawskiej siedzibie kancelarii. Udział w Akademii Procesowej jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej szczegółów znajd? Państwo w broszurze informacyjnej >>>

Do pobrania

Download Akademia-Procesowa-kancelarii-Wardynski-i-Wspolnicy_broszura-1.pdf  (PDF • 183 KB)
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!