Aktualności firm stowarzyszonych

Kancelaria Wardyński i Wspólnicy i LexisNexis Polska zaczynają współpracę w zakresie dzielenia się treścią

<p style="text-align: justify;">Kancelaria Wardyński i Wspólnicy nawiązała współpracę z LexisNexis Polska w zakresie publikacji treści z Portalu Procesowego. Najciekawsze artykuły dotyczące zmian w prawie i najciekawszych orzeczeń, a także komentarze prawników kancelarii dotyczące poszczególnych instytucji prawnych już teraz można przeczytać zarówno na Portalu Procesowym, jak i w serwisie prawniczym Lexis.pl.</p>

>

Jest to kolejny przejaw przyjętej przez kancelarię strategii dzielenia się wiedz? i  doświadczeniem. Kancelaria Wardyński i Wspólnicy jest wydawc? Portalu Procesowego i  Portalu Transakcyjnego, a także aplikacji Wardyński+, pierwszej polskojęzycznej aplikacji o  tematyce prawnej na iPada i Androida. Od czterech lat ukazuje się też Rocznik kancelarii (w języku polskim i angielskim), będ?cy zbiorem tekstów, dla których inspiracj? były sprawy prowadzone na rzecz klientów polskich i zagranicznych. Owocem współpracy kancelarii Wardyński i Wspólnicy oraz wydawnictwa LexisNexis Polska jest też sześć publikacji z cyklu „Prawo w praktyce”.

Artykuły z Portalu Procesowego kancelarii Wardyński i Wspólnicy publikowane s? w  zasobach Lexis.pl wśród artykułów z czasopism. Lexis.pl to najnowszy serwis prawniczy wydawnictwa LexisNexis Polska, zawieraj?cy oprócz kompletnej bazy aktów prawnych, orzecznictwa i bogatej biblioteki publikacji LexisNexis teraz również niezależne publikacje autorstwa cenionych praktyków.

O kancelarii Wardyński i Wspólnicy

Kancelaria Wardyński i Wspólnicy jest jedn? z największych niezależnych polskich firm prawniczych. Obecnie w firmie jest ponad 100 prawników, którzy świadcz? usługi doradztwa prawnego dla polskich i międzynarodowych podmiotów gospodarczych. Biura kancelarii znajduj? się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Brukseli.

O Portalu Procesowym

Na Portalu Procesowym opisujemy ciekawe orzeczenia s?dów polskich i unijnych, wprowadzane i planowane zmiany przepisów, a także te instytucje prawne, które mog? mieć szczególne przełożenie na działalność gospodarcz?. Zamieszczamy też wywiady z ekspertami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Dobry start procentuje

Czy to firmy maja zabiegać o najlepszych kandydatów, czy też najlepsi kandydaci o firmy? Pytanie to staje się znaczące, bo na rynek pracy wchodzi tzw....

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!