Aktualności firm stowarzyszonych

Kancelaria Taylor Wessing wyróżniona w prestiżowym rankingu WTR 1000 2021

Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii Taylor Wessing wyróżnione zostało w najnowszej edycji prestiżowego rankingu WTR 1000, klasyfikującego czołowych praktyków specjalizujących się w znakach towarowych, zdobywając tzw. Bronze Band w kategorii egzekwowanie praw i spory sądowe w Polsce.

Równocześnie partner Przemysław Walasek, szef warszawskiej praktyki własności intelektualnej został wyróżniony jako wiodący prawnik (Bronze Band) w kategorii egzekwowanie praw i spory sądowe w Polsce.

Swoją pozycję w rankingu kancelaria Taylor Wessing zawdzięcza ciężkiej pracy i zaangażowaniu całego zespołu. Cieszymy się, że nasze wysiłki są dostrzegane przez klientów i w rezultacie przekładają się na ich pozytywne opinie odnośnie profesjonalizmu świadczonych przez nas usług. Co równie istotne klienci doceniają nas również za starania w zakresie budowania wzajemnych relacji, co pozwala nam lepiej dopasować oferowane przez nas wsparcie prawne do indywidualnych oczekiwań i potrzeb każdego z nich,” powiedział Przemysław Walasek.

Ranking WTR 1000 obejmuje ponad 80 jurysdykcji i skupia się wyłącznie na klasyfikacji wiodących kancelarii oraz prawników specjalizujących się w kwestiach dotyczących znaków towarowych. WTR 1000 wydawany jest przez World Trademark Review, jedyny na świecie codzienny serwis informacyjny poświęcony wyłącznie zagadnieniom związanym ze znakami towarowymi.

***

Taylor Wessing

Taylor Wessing międzynarodową kancelarią prawną obsługującą najbardziej innowacyjne podmioty na świecie. Nasi prawnicy doskonale rozumieją aspekty prawne funkcjonowania najnowszych technologii, a także ich praktyczne przełożenie na prowadzenie działalności gospodarczej. Doradzają nie tylko jako prawnicy, ale również jako doradcy biznesowi, identyfikując szanse i związane z nimi ryzyka oraz rozwiązując wynikające z nich problemy prawne.

1000+ prawników  300+ partnerów  28 biur  16 jurysdykcji

 

Kontakt

Joanna Janicka
BD & Marketing Manager
Tel.: + 48 22 58 497 40
E-mail: j.janicka@taylorwessing.com


Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!