Aktualności firm stowarzyszonych

Kancelaria Taylor Wessing doradzała Steadfast Capital Fund IV w sprawie nabycia udziału większościowego w Kempf Group

Zespół Taylor Wessing zapewniał doradztwo prawne Steadfast Capital Fund IV w zakresie inwestycji w większościowy udział w Kempf Group - niemieckim producencie naczep. Transakcja objęła cały Kempf Group, jednakże zespół Taylor Wessing w Warszawie przeprowadził due diligence polskich spółek zależnych i doradzał w zakresie polskich aspektów dokumentacji transakcyjnej, a także polskich aspektów finansowania transakcji.

- To kolejna ekscytująca transakcja z naszymi kolegami z biura w Düsseldorfie i we Frankfurcie dotycząca nabycia przez fundusz PE wartościowych aktywów w Polsce – powiedział Olav Nemling, partner w Taylor Wessing w Warszawie.

Zespół Taylor Wessing Warszawa, kierowany przez Olava Nemlinga (Partner, Corporate, M&A), wspierany był przez Krystiana Stanasiuka (Partner, Employment, Pensions & Mobility), Sylwestra Żydowicza (Partner, Banking & Finance, Real Estate & Construction), Katarzynę Matusiak (Senior Associate) oraz Dominikę Mazur (Senior Associate).

***

O Taylor Wessing:

Taylor Wessing jest międzynarodową kancelarią oferującą pełen zakres usług prawnych. Nasz zespół liczący ponad 1100 prawników pomaga klientom z najbardziej dynamicznych branż. W doradztwie świadczonym na rzecz klientów, kierujemy się innowacyjnym podejściem do ich spraw biznesowych, które pomaga im osiągnąć sukces . Wspieramy klientów wszędzie tam, gdzie chcą rozwijać swój biznes. Nasze 33* biura w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji oraz nasze dwie filie w USA łączą ugruntowaną wiedzę o lokalnych uwarunkowaniach w zakresie handlu, przemysłu i kultury z międzynarodowym doświadczeniem w zakresie prawnej obsługi organizacji biznesowych, w celu zapewnienia proaktywnych, zintegrowanych rozwiązań dla naszych klientów.

* w tym nasze stowarzyszone biura w Indonezji, Arabii Saudyjskiej i Korei Południowej

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!