Aktualności firm stowarzyszonych

Kancelaria SDZLEGAL SCHINDHELM doradzała wykonawcy MAX STREICHER S. P. A. w postępowaniu przetargowym w ramach projektu Baltic Pipe

 

 

Kancelaria SDZLEGAL SCHINDHELM z sukcesem doradzała wykonawcy MAX STREICHER S. P. A. w postępowaniu przetargowym na budowę trzech Tłoczni gazu w ramach projektu Baltic Pipe wartych łącznie ponad 1 miliard złotych. Zamawiający GAZ-SYSTEM uznał ofertę MAX STREICHER S. P. A. jako najkorzystniejszą w zakresie dwóch Tłoczni: Goleniów oraz Gustorzyn. 

Podczas zwycięskiej procedury przetargowej naszemu klientowi MAX STREICHER S. P. A. doradzał zespół doświadczonych prawników specjalizujących się w doradztwie z zakresu prawa zamówień publicznych oraz projektów infrastrukturalnych i energetycznych w składzie: Witold Sławiński – Adwokat i Partner kierujący warszawskim oddziałem kancelarii oraz Tomasz Dąbrowski – Associate z wrocławskiego biura kancelarii. 

Baltic Pipe jest strategicznym projektem infrastrukturalnym o charakterze międzynarodowym, mającym na celu utworzenie nowego korytarza dostaw gazu do Polski. Inwestycja umożliwi transport gazu z Norwegii na rynki duński i polski, a także do użytkowników końcowych w sąsiednich krajach. Równocześnie Baltic Pipe pozwoli na przesył gazu z Polski do Danii. Projekt jest realizowany przez polskiego operatora gazociągów przesyłowych GAZ-SYSTEM przy współpracy z firmą Energinet – duńskim operatorem systemu przesyłowego.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!