Aktualności firm stowarzyszonych

Kancelaria SDZLEGAL SCHINDHELM doradzała INSTAL-FILTER

Kancelaria SDZLEGAL SCHINDHELM z sukcesem doradzała INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza S.A. (INSTAL-FILTER SA) w dwóch postępowaniach odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz w postępowaniu skargowym przed Sądem Okręgowym w Opolu. INSTAL-FILTER jest wiodącym dostawcą zaawansowanych technologii w zakresie przemysłowych systemów ochrony powietrza m. in. dla ciepłownictwa i energetyki.


W wyniku prowadzonych postępowań przetargowych INSTAL-FILTER zawarł pod koniec lutego 2021 r. z Zamawiającym - Energetyką Cieplną Opolszczyzny S.A. umowę na Budowę/Przystosowanie Instalacji Odpylania i Budowę Instalacji Odsiarczania Spalin dla kotłów węglowych WR-25 nr 3 i OR-50N zainstalowanych w Elektrociepłowni w Opolu. Wartość inwestycji to kilkadziesiąt milionów złotych.

INSTAL-FILTER doradzał zespół prawników z warszawskiego Biura Kancelarii specjalizujących się w doradztwie z zakresu prawa zamówień publicznych oraz projektów infrastrukturalnych i energetycznych w składzie: Adriana Gostępska, adwokat oraz Witold Sławiński, LL.M. , adwokat i partner kierujący warszawskim Biurem Kancelarii.

SDZLEGAL Schindhelm
Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp.k.
PL-00-133 Warszawa, al. Jana Pawła II 22, IV piętro

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!