Aktualności firm stowarzyszonych  •  Partnerzy

Kancelaria prawnicza Kochański Zięba i Partnerzy zaprasza na spotkanie Farmacja: W PRAWO MARKETINGIEM, W MARKETING PRAWEM

<p style="text-align: justify;">BMS Polska organizuje 21-22.06.2017. w Hotelu Bristol w Warszawie spotkanie biznesowe dla branży farmaceutycznej, dla prawników i marketingowców. Promowanie leków wymaga stałej współpracy obu tych działów, stąd pomysł mityngu. Jest to pierwsze spotkanie tego typu w branży.</p>

>

Spotkanie BMS-u będzie miało charakter kameralny – 20-40 pracowników firm farmaceutycznych z działów prawnych i marketingowych zasi?dzie przy stole w mniej formalnej atmosferze, żeby porozmawiać na temat konkretnych przykładów z jakimi mieli do czynienia w swojej codziennej pracy.  

Pojedyncza prelekcja będzie trwała około 60 minut, z czego połowa będzie przeznaczona na dyskusję, wymianę pogl?dów, doświadczeń. Konferencja ma charakter panelowy i kończy się kolacj? integracyjn? w jednej z warszawskich restauracji. Celem organizatorów jest poszerzenie spektrum wiadomości uczestników oraz zainicjowanie dialogu między konkurencyjnymi firmami.  

Prelekcje wygłosz? czołowi managerowie wyższego szczebla z firm, które s? uznanymi markami w świecie farmacji: Apotex, Unia Zakłady Farmaceutyczne, Polpharma, Pfizer, Sanofi-Aventis, Novartis, Adamed, a także fachowcy w dziedzinie prawa farmaceutycznego z warszawskiej kancelarii prawniczej Kochański Zięba i Partnerzy.  

W PRAWO MARKETINGIEM, W MARKETING PRAWEM >>>

Bliższych informacji udziela:  

Jarosław Senator
Project Manager
662-044-962

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!