Aktualności firm stowarzyszonych

Kancelaria Gide doradzała Yareal w sprzedaży kompleksu Neopark

Prawnicy z Departamentu Prawa Nieruchomości warszawskiego biura kancelarii Gide doradzali Yareal w sprzedaży dwóch biurowców, tworzących kampusowy kompleks Neopark na warszawskim Mokotowie, na rzecz francuskiego funduszu zarządzanego przez Amundi Real Estate.

Kompleks Neopark składa się z dwóch nowoczesnych biurowców, o łącznej powierzchni 24, 000 mkw powierzchni biurowej klasy A.

Prawnicy z warszawskiego biura kancelarii Gide doradzają Yareal od wielu lat przy wszelkich transakcjach nieruchomościowych. Zespołem wspierającym klienta w tej transakcji kierował adwokat Błażej Czwarnok, counsel, wspierany przez radcę prawnego Rafała Osetka i Agnieszkę Dąbrowską  - associates w Departamencie Prawa Nieruchomości.

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy doradzać Yareal w prestiżowym projekcie nieruchomościowym. Nasze doradztwo obejmowało wsparcie w nabyciu i zagospodarowaniu działki, jak również kompleksową obsługę prawną w ramach transakcji z Amundi." - powiedział adwokat Błażej Czwarnok.

Departament Prawa Nieruchomości kierowany przez Marcina Muszela, radcę prawnego i partnera w warszawskim biurze Gide, doradza wiodącym podmiotom działającym na rynku nieruchomości - deweloperom, klientom korporacyjnym, bankom i operatorom centrów handlowych, funduszom inwestycyjnym, emerytalnym i private equity na wszystkich etapach projektów związanych z nieruchomościami o przeznaczeniu handlowym, biurowym, hotelowym, mieszkaniowym lub logistycznym, w zakresie nabywania nieruchomości, zagospodarowania przestrzennego, procesu budowlanego, finansowania, wynajmu i sprzedaży zarówno nieruchomości, jak i udziałów w spółkach nieruchomościowych.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!