Aktualności firm stowarzyszonych

Kancelaria Gide doradzała Resource Partners

Prawnicy z Praktyki Private Equity warszawskiego biura kancelarii Gide z sukcesem doradzali Resource Partners oraz Maciejowi Lubiakowi, założycielowi Maczfit, w transakcji dotyczącej sprzedaży udziałów w Maczfit Foods sp. z o.o. na rzecz Żabka Polska sp. z o.o.

Klienta w transakcji wspierał zespół Wojciech Czyżewski oraz Edyta Zalewska. Projekt nadzorował Paweł Grześkowiak, partner kierujący Departamentem Private Equity w warszawskim biurze kancelarii Gide. Doradztwo prawników obejmowało kompleksową obsługę związaną z procesem sprzedaży Maczfit Foods sp. z o.o.

„Cieszymy się, że mogliśmy doradzać Resource Partners zarówno przy inwestycji, dokonanej w 2018 r., jak i wspólnej sprzedaży na rzecz nowego inwestora" - powiedział Paweł Grześkowiak, partner kierujący Departamentami Bankowości i Finansów oraz Private Equity w warszawskim biurze kancelarii Gide.

Departamenty Bankowości i Finansów oraz Private Equity w warszawskim biurze Gide od wielu lat należą do wiodących praktyk na polskim rynku. Zespoły doradzają polskim i międzynarodowych bankom, instytucjom finansowym, zakładom ubezpieczeń, funduszom private equity oraz mezzanine, a także spółkom i dużym korporacjom, jako kredytobiorcom, kredytodawcom i emitentom papierów wartościowych. Zespoły oraz indywidualni prawnicy są regularnie rekomendowani przez polskie i międzynarodowe rankingi i informatory prawnicze, w tym IFLR1000, Chambers Global, Chambers Europe oraz Legal 500.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!