Aktualności firm stowarzyszonych

Kancelaria Gide doradzała P3 w podpisaniu umowy najmu z HOPI CEE Logistics

Prawnicy z Departamentu Prawa Nieruchomości warszawskiego biura kancelarii Gide doradzali P3 Logistic Parks (P3) w podpisaniu umowy najmu ok. 33.910 m2 powierzchni magazynowo-biurowej w parku P3 Mszczonów ze spółką z czeskiej grupy logistycznej HOPI CEE Logistics.

P3 to wiodący, długoterminowy inwestor, deweloper i zarządca nieruchomości magazynowych w Europie. P3 Mszczonów to nowoczesny park logistyczny klasy A wykonany zgodnie z najwyższymi standardami, położony na południowy-zachód od Warszawy. HOPI, jeden z liderów w sektorze logistyki i magazynowania na rynkach czeskim, słowackim węgierskich, polskim i rumuńskim, otworzy w P3 Mszczonów swoją główną siedzibę i centralny magazyn w Polsce.

Umowę najmu przygotowała i negocjowała Aleksandra Kobylińska, associate w Departamencie Prawa Nieruchomości, a całą transakcję nadzorował Marcin Muszel, partner kierujący warszawskim Departamentem Prawa Nieruchomości.

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy doradzać firmie P3, która jest naszym wieloletnim klientem i regularnie powierza nam - między innymi - projekty dotyczące umów najmu w rozwijanych i zarządzanych przez siebie lokalizacjach. W związku z rozwojem branży e-commerce rynek nieruchomości magazynowych cieszy się nieustającym zainteresowaniem nie tylko wśród firm zajmujących się spedycją i logistyką, ale także wśród inwestorów" - powiedział Marcin Muszel, partner kierujący warszawskim Departamentem Prawa Nieruchomości.

Departament Prawa Nieruchomości, kierowany przez Marcina Muszela, radcę prawnego i partnera w warszawskim biurze Gide, doradza wiodącym podmiotom aktywnym na rynku nieruchomości, zapewniając kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe na wszystkich etapach projektów związanych z nieruchomościami o przeznaczeniu handlowym, biurowym, hotelowym, mieszkaniowym lub logistycznym, w zakresie nabywania nieruchomości, zagospodarowania przestrzennego, procesu budowlanego, finansowania, wynajmu i sprzedaży zarówno nieruchomości, jak i udziałów w spółkach nieruchomościowych, a także w zakresie wyboru optymalnej struktury prawnej inwestycji oraz przy tworzeniu spółek celowych.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!