Aktualności firm stowarzyszonych

Kancelaria Gide doradzała MNK Partners przy nabyciu budynku Point 44

Zespół kancelarii Gide wspierał fundusz MNK Partners na wszystkich etapach transakcji nabycia od Real Management i Liberty Investments budynku Point 44 położonego przy ul. Puławskiej 44D w Piasecznie, w tym w zakresie badania nieruchomości, negocjowania dokumentacji transakcyjnej oraz uzyskania finansowania.

Point 44 to nowoczesny wielofunkcyjny budynek klasy A, oddany do użytkowania w marcu 2020 r. i oferujący ponad 5,700 m. kw. powierzchni komercyjnej. Docelowo projekt obejmie również dodatkowy budynek handlowy położony na sąsiedniej nieruchomości, który jest aktualnie w budowie.

Klienta w tej transakcji wspierali Rafał Osetek i Aleksandra Kobylińska z praktyki nieruchomości, Paweł Wasiel z praktyki bankowości i finansów oraz Joanna Karkoszka z praktyki prawa spółek. Projekt prowadził i koordynował Błażej Czwarnok, counsel z praktyki nieruchomości.

Jesteśmy wdzięczni za okazane nam zaufanie i cieszymy się, że mogliśmy wspierać MNK Partners przy tej istotnej transakcji skutkującej powiększeniem polskiego portfolio - powiedział Błażej Czwarnok.

***

Kancelaria Gide w Polsce

Kancelaria Gide doradza wiodącym polskim i międzynarodowym firmom w zakresie prawa gospodarczego, w tym takich dziedzinach jak transakcje fuzji i przejęć, prawo spółek, transakcje private equity / venture capital, bankowość i finanse, rynki kapitałowe, prawo energetyczne, projekty infrastrukturalne i prawo publiczne,  prawo nieruchomości, rozwiązywanie sporów sądowych i arbitraż, prawo podatkowe, prawo własności intelektualnej, prawo pracy oraz prawo konkurencji i dystrybucji. Prawnicy kancelarii są regularnie rekomendowani przez polskie i międzynarodowe rankingi i informatory prawnicze - Chambers Europe, Chambers Global, Legal 500 i IFLR 1000. www.gide.com.

Kontakt dla mediów

Gide
Katarzyna Raczak
Menedżer ds. Rozwoju Biznesu i Marketingu
tel. +48 22 344 00 86
katarzyna.raczak@gide.com

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!