Aktualności firm stowarzyszonych

Kancelaria Affre i Wspólnicy Sp.k. została doceniona w dwóch prestiżowych rankingach opublikowanych w kwietniu 2016 r.

<p style="text-align: justify;">Z przyjemnością informujemy, że kancelaria Affre i Wspólnicy Sp.k. została doceniona w dwóch prestiżowych rankingach opublikowanych w kwietniu 2016 r.: <strong>Rankingu Kancelarii Prawniczych 2016 </strong>dziennika <em>Rzeczpospolita</em> w kategorii <em>prawo konkurencji i antymonopolowe</em> oraz międzynarodowym <strong>The Legal500 Europe, Middle East &amp;Africa </strong>w kategorii <em>dispute resolution. </em> </p>

>

Jesteśmy dumni,  że zostaliśmy dostrzeżeni wśród tylu znakomitych kancelarii działaj?cych na rynku usług prawniczych od wielu lat.   Ten sukces był możliwy dzięki pozytywnej opinii kolegów i koleżanek z branży prawniczej i przede wszystkim dzięki Państwa rekomendacjom, za które serdecznie dziękujemy.  

Naszym celem jest zapewnienie Państwu doradztwa prawnego na jak najwyższym poziomie. Będziemy nieustaj?co podwyższać poprzeczkę i   starać się, aby proponowane rozwi?zania jak najlepiej odpowiadały Państwa potrzebom biznesowym.  

Państwa zaufanie oraz otrzymane rekomendacje potwierdzaj?, że pod?żamy we właściwym kierunku. Mamy nadzieję na dalsz? owocn? współpracę i jesteśmy do Państwa dyspozycji.  

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!