Kampania Ty rekomendujesz, #Edenrednagradza

Edenred Polska, światowy lider w zakresie usług przedpłaconych, systemów motywacyjnych i lojalnościowych dla pracowników oraz partnerów biznesowych wdraża nowy program rekomendacji Kart przedpłaconych Edenred.

Kampania Ty rekomendujesz, #Edenrednagradza skierowana jest do wszystkich osób powyżej
18-go roku życia, które chcą zarekomendować Karty lunchowe Edenred oraz Karty Sport                
i Kultura Edenred swoim znajomym lub firmom, jako sposób na wzmocnienie motywacji wśród pracowników.

 

Ty rekomendujesz #Edenrednagradza to pierwszy i jedyny na polskim rynku benefitów pozapłacowych program poleceń, w którym nagrodzimy każdego, za skuteczne polecenie naszych produktów - powiedziała Katarzyna Gawron, Marketing Manager w Edenred Polska.

 

Karta lunchowa oraz Karta Sport i Kultura stały się jednym z najbardziej pożądanych benefitów pozapłacowych przez pracowników. Z jednej strony wpływają skutecznie na motywację zatrudnionych, dając im swobodę wyboru usługi i możliwość zaspokojenia swoich potrzeb.
Z drugiej strony pozytywnie wzmacniają Employer branding, CSR oraz idealnie wpisują się          
w program Well-beingu w firmie.  

 

Kampania Ty rekomendujesz, #Edenrednagradza potrwa do końca 2019 roku. Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne są na stronie https://nagradzamy.edenred.pl

 

 

***

O Edenred

 

Edenred, światowy lider rozwiązań płatniczych, łączy 830.000 klientów korporacyjnych, 47 milionów użytkowników i 1,7 milionów partnerów afiliacyjnych w 46 krajach. Dzięki globalnej platformie technologicznej Grupa Edenred zarządzała w 2018 roku 2,5 miliardami transakcji, głównie za pośrednictwem aplikacji mobilnych, platform internetowych i kart przedpłaconych, generując ponad 28 miliardów Euro obrotu.

8.500 pracowników Edenred przyczynia się do:

- podnoszenia jakości życia osób korzystających z rozwiązań Edenred,

- zwiększania efektywności firm

- zwiększania przychodów partnerów afiliacyjnych.


Edenred oferuje rozwiązania w ramach trzech linii biznesowych:

- świadczenia pracownicze,

- fleet & mobility: paliwo, opłaty drogowe i podróże służbowe

- rozwiązania uzupełniające wraz z płatnościami korporacyjnymi, nagradzanie oraz programy motywacyjne, publiczne programy społeczne.

Grupa Edenred jest notowana na paryskiej giełdzie i zawiera następujące indeksy: CAC Next 20, FTSE4Good, DJSI Europe i MSCI Europe.

 

 

Edenred w Polsce działa od ponad 20 lat. Misją Spółki jest zapewnienie kompleksowych i efektywnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, stawiając sobie ten sam cel: satysfakcja
i przyjemne codzienne życie. Edenred Polska dostarcza bezkonkurencyjne produkty i usługi oraz szybki
i niezawodny serwis w obszarach:

  • motywacji i aangażowania pracowników,
  • budowania lojalności w biznesie i zwiększania sprzedaży na rynku B2B2C.

 

Więcej informacji na www.edenred.pl

Loga oraz inne znaki towarowe wymienione i zawarte w niniejszym komunikacie prasowym stanowią zastrzeżone znaki towarowe Edenred S.A, jej jednostek zależnych lub podmiotów trzecich. Nie mogą być wykorzystywane w celach komercyjnych bez uprzedniej pisemnej zgody ich właścicieli.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!