Aktualności firm stowarzyszonych

Julien Hallier (Destination Poland), laureat prestiżowej nagrody MP Power Awards 2016 w kategorii MP Power 12 – DMC / PCO

<p style="text-align: justify;" align="justify"><span style="color: #000000;"><span style="font-family: 'Trebuchet MS', sans-serif;"><span>Julien Hallier (Destination Poland) otrzymał prestiżową nagrodę MP Power Awards 2016 w kategorii MP Power 12 – DMC / PCO przyznaną dla przedstawiciela Destination Management Company, którego oprócz profesjonalizmu i branżowej etyki cechuje działalność na rzecz branży i promocji na arenie międzynarodowej Polski jako miejsca realizacji projektów z zakresu MICE oraz wyróżnia się dużymi osiągnięciami na polu zawodowym w swojej specjalizacji.</span></span></span></p>

>

Organizatorem MP Power Awards jest portal MeetingPlanner.pl. Finał MP Power Awards 2017 odbył się w dniu 24.03.2017 na ternie warszawskiego Toru Wyścigów Konnych Służewiec.  

Meeting Planner Power Awards jest pierwszym konkursem poświęconym branży eventowej i poszukuj?cym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów zwi?zanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.  

Celem firmy Destination Poland jest promowanie Krakowa i Polski na rynkach francuskojęzycznych jako atrakcyjnej destynacji do organizowania wyj?tkowych wydarzeń firmowych i biznesowych oraz poznawania bogatego dziedzictwa kulturowego, religijnego i przyrodniczego kraju w grupach zorganizowanych.  

 ?Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku, pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość a jakość to jest luksus w życiu, w dzisiejszych czasach szczególnie. ? (Jacek Walkiewicz, TEDxWSB)  

Destination Poland
Experts in tailor-made destination services in Poland  

www.destinationpoland.pl  

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!