Partnerzy

Jubileusz Teraz Środowisko – zaproszenie dla firm i ekspertów

Stworzony z inicjatywy francuskiego Actu-Environnement internetowy dziennik Teraz Środowisko będzie obchodził wkrótce piąte urodziny. Z tej okazji redakcja przygotowuje jubileuszową publikację, do udziału w której zaprasza ekspertów i firmy zaangażowane w zrównoważony rozwój.

Jako jedyne medium na polskim rynku, Teraz Środowisko każdego dnia informuje specjalistów i pracowników sektora ochrony środowiska o aktualnościach prawnych, rynkowych i technologicznych branży odpadów, gospodarki wodnej, energetyki, transportu, budownictwa, zielonych inwestycji czy zrównoważonego rozwoju.

Z okazji piątych urodzin dziennika, redakcja przygotowuje unikatową publikację pt. „Potencjał zrównoważonego rozwoju. Perspektywa najbliższych lat w Polsce”. Będzie to zbiór wypowiedzi uznanych ekspertów, mający na celu ukazanie tendencji i dynamiki rozwoju sektora ochrony środowiska w Polsce.

Publikacja będzie dystrybuowana wśród przedstawicieli samorządów lokalnych, a także na licznych konferencjach i targach branżowych (Eco-Miasto, Targi CSR, Ekotech, Enex, Targi Wod-Kan, Pol-Eco-System). Jej premiera nastąpi podczas obchodów jubileuszu redakcji w gronie ekspertów i przedstawicieli najważniejszych instytucji, organizacji i firm.

Teraz Środowisko zaprasza działające na polskim rynku firmy do zaprezentowania się w publikacji. Państwa eksperci mogą wypowiedzieć się na istotne dla Państwa tematy środowiskowe, a Państwa zaangażowanie w zakresie CSR i zrównoważonego rozwoju mogą zostać wypromowane w formie graficznej lub tekstowej wśród tysięcy specjalistów.

Ramowa oferta dostępna jest tutaj.

Na zgłoszenia czekamy do końca grudnia 2019.

Z przyjemnością spotkamy się z Państwem celem dostosowania inicjatywy do potrzeb komunikacyjnych Państwa firmy.

 

Więcej informacji:

Marta Wojtkiewicz, Dyrektor generalny

wojtkiewicz(@)teraz-srodowisko.pl

+33 669 75 94 92

Marta Wierzbowska-Kujda, Redaktor naczelny

wierzbowska-kujda(@)teraz-srodowisko.pl

+48 698 929 051

Do pobrania

Download Oferta_Publikacja-5-lat-Teraz-Srodowisko.pdf  (PDF • 545 KB)
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!