Aktualności firm stowarzyszonych

Język polski jako obcy – komunikacja w pracy bez barier

Nauka języka obcego to dzisiaj konieczność. Jednak dla wielu osób to nie język angielski, a język polski jest teraz priorytetem.

Na liczne zapytania o kurs języka polskiego, które ostatnio do nas napływają, odpowiadamy: „Tak, jak najbardziej!”. Języka polskiego jako obcego uczymy z powodzeniem już od kilku lat, również online.

To ważne, ponieważ nauczanie języka polskiego jako języka obcego działa zupełnie inaczej, niż w przypadku lekcji dla rodzimych użytkowników. Lektor prowadzący tego typu zajęcia musi mieć odpowiednie przygotowanie glottodydaktyczne.

Dlatego też native speakerzy Balajcza są jednocześnie doświadczonymi nauczycielami języka. Dzięki temu są w stanie dostosować poziom zajęć do stawiających pierwsze kroki obcokrajowców. Z kolei uczestnicy mogą szybko i bezstresowo zacząć używać pierwszych zwrotów.

Oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe, które przeprowadzamy w wybranym przez klienta miejscu lub całkowicie online.

Prowadząc zajęcia dla firm, dopasowujemy kurs do charakteru obowiązków na konkretnych stanowiskach – tak by słuchacze mogli swobodnie i efektywnie porozumiewać się w codziennej pracy.

Jeśli więc Twoja organizacja mierzy się właśnie z językowym wyzwaniem, skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszelkich informacji, a – gdy decyzja zapadnie – organizację kursu weźmiemy na siebie.

balajcza@balajcza.pl 
Tel.: 22 643 47 94, 98; Tel. kom.: +48 601 913 918

www.balajcza.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!