Aktualności firm stowarzyszonych

"Jak przygotować się do pozyskania klientów zagranicznych w branży IT?"

Adwokat Joanna Mamczur ma przyjemność poinformować, że w dn. 21 stycznia 2021 roku przeprowadziła spotkanie zaprojektowane w ramach wspierania rozwoju firm i projektów w branży IT na rynkach międzynarodowych:

"Jak przygotować się do pozyskania klientów zagranicznych w branży IT"

Informacja o programie:

Warsztat B2B dla IT

https://secure.meetupstatic.com/photos/event/4/3/3/e/event_494297214.jpeg

Na spotkaniu zostały przekazane praktyczne wskazówki w zakresie rozwoju biznesu.

Poprowadziła je adwokat Joanna Mamczur - doświadczony przedsiębiorca, francuskojęzyczny prawnik z 15-letnim doświadczeniem w pracy międzynarodowej, liderka w zespołach międzynarodowych.

Program spotkania zaadresował następujące tematy:

  • “So, what’s next?”

Czego spodziewać się, gdy zamierzasz pozyskać pierwszych klientów zagranicznych i jak przygotować się do poruszania się w nowym środowisku biznesowym.

  • Lead generation

Jakie są sprawdzone sposoby budowania relacji z zagranicznymi leadami biznesowymi.

  • Soft skills

Jakie kompetencje potrzebne będą Ci w pracy z klientem zagranicznym i jakie kompetencje warto rozwinąć w swoim zespole. Rekrutacja pod kątem projektów międzynarodowych.

  • Procesy

Jakie procesy warto wdrożyć w firmie, by zyskać szansę na wygranie kontraktu w starciu z agresywną konkurencją.

  • Komunikacja i negocjacje umów

Zarządzanie oczekiwaniami i zasobami: jakie oczekiwania mają z reguły klienci zachodni w zakresie komunikacji, standardów współpracy biznesowej i compliance.

Skuteczne negocjacje – od czego zależy zamknięcie sprzedaży i zabezpieczenie Twoich interesów w umowie z klientem.

Zapraszamy także do sprawdzenia innych opcji tematów, które będą pojawiać się już wkrótce m.in. w zakresie Cyberbezpieczeństwa i Międzynarodowych transferów danych

https://secure.meetupstatic.com/photos/event/c/4/5/1/event_494390257.jpeg

Ponadto, jeśli zaciekawił Państwa temat spotkania i chcą Państwo dowiedzieć się więcej, zapraszamy także do zapoznać się z informacją o nowości dla branży IT:

Autorski Program B2B for IT:

Software House | International | Business | Law

B2B for IT to 8-tygodniowy Program z zakresu Prawa i Biznesu międzynarodowego, który został stworzony specjalnie z myślą o firmach typu Software House - twórcach oprogramowania, którzy w ramach swojego rozwoju zaczynają pozyskiwać klientów zagranicznych. Chcą konkurować jakością, nie zaś ceną.

Taki rozwój biznesu związany jest z koniecznością rozwinięcia nowych kompetencji z zakresu prawa, biznesu, negocjacji umów w języku angielskim, analizy dokumentacji dot. nowych rynków, zarządzania projektami, efektywnej komunikacji i leadershipu.

Zespoły niejednokrotnie zdobywają te kompetencje ucząc się "na klientach" i na budżetach firm, w których pracują.

Możecie Państwo ograniczyć takie ryzyko finansowe i biznesowe, zadbać o bezpieczny rozwój Państwa biznesu poprzez zapewnienie swojemu zespołowi i sobie instrumentów wsparcia:

- nowych kompetencji zdobywanych podczas cotygodniowych warsztatów i pracy indywidualnej,

- możliwości konsultacji i sesji Q&A

- sesji sparingowych dotyczących przygotowanych materiałów lub autentycznych case'ów, które pojawiają się w Państwa pracy.

Cykl 8 tygodni pozwoli na przyswojenie wiedzy i wykształcenie nowych nawyków, a także na bieżące zastosowanie zdobytej wiedzy i zadanie pytań, które pozwolą Państwu rozwinąć Twój biznes. To przestrzeń online edukacji dla managerów, team leaderów, Project Managerów, zarządów z branży IT.

Zdobyte tu kompetencje pozwolą zwiększyć efektywność podejmowania decyzji - a tym samym zwiększyć wpływ uczestników na procesy decyzyjne w zespole i firmie i zoptymalizować delegowanie zadań w firmie i we współpracy z partnerami zewnętrznymi.

Brzmi ciekawie?

Więcej informacji można znaleźć tutaj

- W razie pytań – zapraszamy do kontaktu emailem:

office (at) mamczur.com

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!