Jak prowadzić biznes w czasach COVID-19

KPMG w Polsce wspiera firmy w trudnym czasie pandemii SARS CoV-2 (COVID-19) przygotowując publikacje i opracowania merytoryczne pomagające optymalnie zarządzać biznesem w aktualnej sytuacji rynkowej. Na tę okoliczność, została utworzona dedykowana strona bezpieczeństwo biznesu w czasie COVID-19, która agreguje wszystkie aktualne materiały tworzone przez Ekspertów KPMG.
Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z naszymi Ekspertami lub kontakt z naszą skrzynką alarmową dla firm i przedsiębiorców MamPytanie@kpmg.pl

Nowości 

Bezpłatne webcasty KPMG

Zapisz się na webcast "Nowy JPK VAT od lipca 2020 r", który odbędzie się 15.05.2020 r.

Wydano nowe publikacje KPMG

Czy znasz rozwiązania dla firm, które KPMG proponuje w czasie pandemii COVID-19?

Fundacja KPMG zakupiła kombinezony dla personelu Szpitala Dziecięcego w województwie mazowieckim. Jest to pomoc skierowana do jednego z trzech szpitali wybranych przez pracowników KPMG w głosowaniu i zrealizowana dzięki ich zaangażowaniu w zbiórkę finansową.

Dowiedz się więcej

Eksperci KPMG pozostają w pełni do Państwa dyspozycji zachowując najwyższe standardy pracy, służąc radą i pomocą. Na bieżąco monitorujemy sytuację gospodarczą oraz wdrażamy wewnętrzne procedury, które pozwalają KPMG w pełni wywiązywać się z podjętych zobowiązań względem Klientów bez względu na panujące warunki rynkowe.

 

Dołącz do subskrybentów wiedzy KPMG

 

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej Biblioteki, gdzie znajdziecie Państwo wiele ciekawych materiałów merytorycznych dotyczących informacji branżowych i sektorowych, archiwum naszych webcastów i podcastów.

Bądźmy w kontakcie!

***

© 2020 KPMG Sp. z o.o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i członkiem sieci KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Cooperative („KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!