Aktualności firm stowarzyszonych  •  Wydarzenia

JAK PREZES UOKiK WALCZY Z ZATORAMI PŁATNICZYMI? WNIOSKI PŁYNĄCE Z PRZEPROWADZONYCH POSTĘPOWAŃ

DATA: 18 maja 2021

GODZINY: 9:30 - 11:00, (w tym 10.30-11.00 – sesja Q&A)

MIEJSCE: ONLINE

CENA: Bezpłatne

Prezes UOKiK prowadzi w tej chwil ok. 100 postępowań w sprawie zatorów płatniczych. Pod lupą kontrolerów znaleźli się przedsiębiorcy reprezentujący różne branże gospodarki, a weryfikacji podlega olbrzymia liczba transakcji. Naruszenie przepisów zagrożone jest wysokimi karami pieniężnymi, podobnie jak brak współpracy lub wprowadzenie Prezesa UOKiK w błąd. Tematyka ta jest niezwykle istotna nie tylko dla prawników, ale także dla wszystkich osób nadzorujących obszar finansów.

Dlatego też serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w webinarium:

JAK PREZES UOKiK WALCZY Z ZATORAMI PŁATNICZYMI?
WNIOSKI PŁYNĄCE Z PRZEPROWADZONYCH POSTĘPOWAŃ

 

W trakcie spotkania podzielimy się z Państwem naszymi doświadczeniami praktycznymi, które zebraliśmy doradzając Klientom w licznych postępowaniach zatorowych. Opowiemy m.in. o tym, jak przebiega postępowanie, na co należy zwrócić szczególną uwagę w jego toku oraz jak można się przygotować na ingerencję Prezesa UOKIK.

Spotkanie, które poprowadzą eksperci kancelarii WKB – Aleksander Stawicki (partner), Aleksandra Dziurkowska (managing associate) i Jadwiga Stryczyńska (senior associate) – jest połączone z publikacją raportu autorstwa ww. prawników, pt:  "Zatory płatnicze. Praktyczny przewodnik dla przedsiębiorców". Raport ten zostanie przesłany do wszystkich zarejestrowanych uczestników webinarium.

Partnerem wydarzenia jest Stowarzyszenie Dyrektorów Finansowych FINEXA.

REJESTRACJA
 

Udział w webinarium jest bezpłatny. Spotkanie odbędzie się online na platformie Teams. Link do spotkania zostanie przesłany do wszystkich zarejestrowanych osób kilka dni przed wydarzeniem.


Prowadzący spotkanie

Aleksander Stawicki, radca prawny, partner

Aleksandra Dziurkowska, radca prawny, managing associate

Jadwiga Stryczyńska, adwokat, senior associate

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!